رییس کمیته مسابقات AFC تاکید کرد: ورود نفرات اضافه و تماشاگران بدون بلیت، به کلی ممنوع

کنفدراسیون فوتبال آسیا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان و جام ملت ها
رییس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تاکید کرد در روز برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا به هیچ وجه تماشاگران اضافه بر ظرفیت و بدون بلیت نباید وارد ورزشگاه آزادی شوند.

ایرج عرب معاون باشگاه پرسپولیس امروز (سه‌شنبه) در نشستی با مسوولان کمیته های ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان، ناظرین آنها در AFC و تعدادی از مدیران فدراسیون فوتبال و مجموعه ورزشی آزادی شرکت کرد.

 

در این نشست موارد گوناگونی مانند آخرین وضعیت تعمیرات و بهسازی ورزشگاه آزادی و بخش‌های مختلف آن مانند پاویون، VIP و VVIP، جایگاه خبرنگاران داخلی و خارجی، میکسزون، دفتر و دبیرخانه کمیته مسابقات AFC، رختکن‌ها، ارتقا سیستم صوتی و غیره مورد بحث و قرار گرفت و گزارشی ارایه شد.

 

در ادامه در خصوص نحوه بلیت فروشی، چگونگی ورود و خروج تماشاگران و میهمانان و استقرار آنها در جایگاه‌های مربوطه نیز گفت وگو شد.

 

دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار است روز شنبه ۱۹ آبان ماه بین تیم های پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود. دیدار رفت دو تیم در ژاپن با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم کاشیما پایان یافت. 

 

ورود جمعیت خارج از ظرفیت و بدون بلیت ممنوع

یکی از مهمترین نکاتی که در جلسه صبح امروز مورد تاکید رییس کمیته مسابقات کنفدراسیون قرار گرفت، موضوع تماشاگران و برقراری نظم و امنیت در این حوزه بود.

 

پاول لوزانوف بعد از اطلاع از نحوه بلیت فروشی، تاکید کرد که تماشاگر بدون بلیت نباید در ورزشگاه حضور پیدا کنند و باید از ورود افراد، خارج از ظرفیت جلوگیری شود و در محیط و فضای ورزشگاه حضور پیدا نکنند.

 

در جلسه امروز همچنین مقرر شد بین نمایندگان و ناظران کنفدراسیون و نفرات متناظر آنها در کمیته‌های کار باشگاه و فدراسیون، جلسات مداومی برای ایجاد هماهنگی تشکیل شود. همچنین نحوه صدور و تحویل کارت‌های خبرنگاری بررسی شد.

  16 آبان 1397
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 59805
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز