آغاز فروش بلیت‌های جام‌جهانی در ایران با قیمت دلار روز!/بلیت مراکش تا 1914 ،بلیت اسپانیا تا1054 دلار

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,فروش بلیت‌های جام‌جهانی

فرآیند فروش بلیت‌های جام جهانی روسیه برای بازی‌های ایران آغاز شد.

از ساعت هشت امروز (شنبه) فروش بلیت‌های جام جهانی برای بازی‌های ایران آغاز شده است.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید این بلیت‌ها به سایت فدراسیون فوتبال مراجعه کنند. بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای هر بازی در سه بخش ارائه می‌شود که هر بخش ظرفیت خاص خودش را دارد.

 

نکته جالب این است که بلیت های بازی ایران با مراکش در روز افتتاحیه بازی ها در گروه ایران به دلیل برگزاری در استادیوم سنپطرزبورگ که یکی از بهترین استادیوم های حال حاضر روسیه و در شهر تاریخی این کشور است ، قیمتی تقریبا نجومی دارد. ایران 5 درصد بلیت های مسابقات را به صورت رسمی و به قیمت ریالی می فروشد. 

 

بلیت های دسته اکونومی از 70 دلار شروع می شود که هر برگ آن از طریق فدراسیون فوتبال و به ازای دلار های 4203 تومان به فروش می رسد.

 

جالب اینکه بلیت های کته گوری دو و سه از 680 دلار تا 1900 دلار هستند. درحالی که قیمت این بلیت ها برای بازی های بعدی ایران در کازان و سارانسک برابر اسپانیا و پرتغال حدود 350 و 1000 دلار است

 

سهیمه بلیت‌های مختص تماشاگران اصلی تیم ملی ایران

 

مسابقه ایران - مراکش

 

Category ۱ : ۷۰

 

Category ۲ : ۶۳۸

 

Category ۳ : ۱۹۱۴

 

مسابقه ایران - اسپانیا

 

Category ۱ : ۷۰

 

Category ۲ : ۳۶۳

 

Category ۳ : ۱۰۸۸

 

مسابقه ایران - پرتغال

 

Category ۱ : ۷۰

 

Category ۲ : ۳۵۲

 

Category ۳ : ۱۰۵۴

 

همچنین علاقمندان می‌توانند بلیت بازی‌های ایران در مراحل بعدی تا فینال را نیز خریداری کنند و در صورت صعود نکردن تیم‌ ‌ملی ایران به مرحله حذفی پول هزینه شده برای بلیت‌ها به آنها مسترد خواهد شد و تنها مبلغ ۱۰ دلار - تا سقف ۴۰ دلار - به عنوان کارمزد از سوی فیفا کسر می‌شود.

 

  9 دی 1396
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 59910
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز