جو ملتهب استادیوم، کُریِ تند تراکتوری‌ها

رئیس پلیس پایتخت ضمن هشدار به تماشاگرانی که قصد دادن شعارهای تفرقه‌انگیز را در بازی پرسپولیس ـ تراکتورسازی دارند، گفت: تماشاگران تنها به تشویق تیم خود بپردازند.

در حالی که حدود 3 ساعت به آغاز دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی باقی مانده هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی در مقابل ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده و قصد تشویق تیم محبوب خود را دارند. 

در ادامه حاشیه های جالب این دیدار مهم را می خوانید:

دکل نوردان تراکتوری اطراف ورزشگاه آزادی با یک کری خوانی جنجالی در آزادی حضور یافتند. هواداران تراکتورسازی در چند مرحله تیم کاشیماآنتلرز که در فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس قرار گرفته بود را تشویق کردند و پرچم این تیم را در دست داشتند.

جو ملتهب استادیوم، کُریِ تند تراکتوری‌ها

قرار بود که 4 جایگاه از طبقه پایین و 4 جایگاه از طبقه بالا به هواداران تبریزی اختصاص یابد اما این تصویر و اين نرده ها نشان می دهد سه جایگاه اضافه از طبقه پایین و 4 جایگاه از طبقه دوم نیز در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار خواهد گرفت!

برخورد جدی با هنجارشکنانِ بازی پرسپولیس-تراکتور

سردار حسین رحیمی در آستانه بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی، به هوادارن فهیم هر دو تیم توصیه کرد که به احترام میلاد پیامبر مهربانی‌ها و هفته وحدت از هرگونه شعار تفرقه برانگیز پرهیز کرده و تنها به تشویق تیم خود بپردازند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: افرادی که اخلاق حرفه‌ای را رعایت نکنند؛ بدون درنظر گرفتن این روزهای مبارک و با رفتاری غیر مسئولانه اقدام به دادن شعارهای تفرقه‌برانگیز کنند و موجب تحریک هواداران تیم حریف شوند، با آنها برخورد جدی خواهد شد.

بارش باران از روز گذشته در تهران شدت گرفته و تماشاگران تراکتورسازی زیر بارش باران و در اتوبان منتهی به ورزشگاه در حال تهیه پرچم و خرید بلیت هستند.

دیدار دو تیم از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

حدود ۴ ساعت پیش از آغاز دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز درهای ورزشگاه آزادی باز شد تا هوادارن روی سکوها مستقر شوند.

با توجه به این که باران شدیدی در ورزشگاه آزادی در حال باریدن است، مسوولان ورزشگاه کاورهایی رو زمین کشیده‌اند تا کیفیت زمین حفظ شود.

هوادارن پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه آزادی، در چند مقطع شعارهای توهین آمیزی علیه تراکتوری‌ها سر دادند. البته در مقابل هواداران تراکتورسازی با توهین متقابل پاسخ پرسپولیسی‌ها را دادند.

این شعارهای توهین‌آمیز درحالی توسط هواداران دو تیم سر داده می‌شود که مسوولان ورزشگاه آزادی سعی دارند با پخش موزیک‌هایی درباره ایران و میلاد پیامبر اکرم(ص)، اجازه شنیده شدن شعارها را ندهند.

خیابان‌های منتهی به ورزشگاه آزادی دارای ترافیک سبکی است.

هواداران تراکتورسازی در چند مرحله تیم کاشیماآنتلرز که در فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس قرار گرفته بود را تشویق کردند.

بلیط بازی امروز، پرسپولیس و تراکتورسازی

جو ملتهب استادیوم، نرده شکنیِ تراکتوری‌ها

نمایی از استادیوم آزادی در روزی بارانی ساعاتی مانده به شروع بازی

جو ملتهب استادیوم، نرده شکنیِ تراکتوری‌ها

مسئولان ورزشگاه برای شنیده نشدن فحاشی ها موسیقی با صدای بلند و آزار دهنده پخش میکنند.

عوامل انتظامی برای اینکه مشکلی بین طرفداران دو تیم به وجود نیاید، گیت های ورودی دو تیم را جدا کرده و اجازه نمی دادند هواداران از یک درب وارد ورزشگاه شوند. همچنین پارکینگ طرفداران دو تیم هم از یکدیگر جدا بود.

هواداران دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند. حضور ۲ هزار هوادار در ورزشگاه.

جو ملتهب استادیوم، کُریِ تند تراکتوری‌ها

اماده شدن گروه کنسرت مهدی جهانی در ورزشگاه آزادی

جو ملتهب استادیوم، کُریِ تند تراکتوری‌ها

تركيب پرسپوليس مقابل تراكتور

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، سیدجلال حسینی، سیامک نعمتی، محسن ربیع خواه، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، علی علیپور و گادوین منشا

جمع آوری کاورهای چمن استادیوم آزادی

جو ملتهب استادیوم، کُریِ تند تراکتوری‌ها

ورزشگاه آزادی هم اکنون

جو ملتهب استادیوم، کُریِ تند تراکتوری‌ها

* طرفداران تیم تراکتورسازی به تشویق تیم کاشیما آنتلرز پرداختند که این مسئله عصبانیت و شعارهای هواداران پرسپولیس را در پی داشت.

*هواداران دو تیم علیه مسعود شجاعی و سیدجلال حسینی کاپیتان های دو تیم شعار داده و آنها را مورد توهین قرار دادند.

* باوجود درخواست شجاعی و حسینی از هواداران برای نپرداختن به شعارهای تفرقه افکنانه، تعدادی از تماشاگران به این موضوع بی اعتنا بودند.

* از ساعت ۱۲:۳۰ عوامل ورزشگاه آزادی شروع به جمع کردن کاورهای روی چمن کردند تا زمین برای گرم کردن بازیکنان آماده باشد.

* به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) مسئولان ورزشگاه آزادی بین هواداران تراکتورسازی شیرینی و شکلات پخش کردند.

* قرار است کنسرت مهدی جهانی قبل از شروع دیدار پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

*تعدادی از هواداران تراکتور به دلیل اینکه آنها را به ورزشگاه راه نمی دادند به شدت معترض بوده و با مسولان نیروی انتظامی که اجازه ورود به آنها نمی دادند جر و بحث کردند.

 کری خوانی زیاد بین هواداران دو تیم باعث شد که آنها به سمت یکدیگر سنگ و بطری آب پرتاب کنند.

به دلیل بارش شدید باران بسیاری از قسمت‌های ورودی ورزشگاه ازادی از جمله جایگاه خبرنگاران دچار آب گرفتگی شده است.

جو ملتهب استادیوم، کُریِ تند تراکتوری‌ها

  4 آذر 1397
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 60149
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز