قائدی به ۲ سال زندان محکوم می‌شود؟

روز گذشته دادسرای بوشهر با عدم پذیرش دفاعیات مهدی قائدی، وی را به عنوان راننده مقصر در حادثه رانندگی منجر به فوت غیر عمدی مرحوم احمدرضا شاکر شناخت و پرونده وی با قرار مجرمیت به دادگاه رفت.

روزنامه خبر ورزشی در تیتر امروز خود از احتمال محکومیت و حکم زندان برای این بازیکن خبر داد. این در حالی‌ست که وکیل قائدی گفت: هرگونه خبری پیرامون محکومیت موکلم کذب است و پرونده کماکان زیر دست بازپرس پرونده قرار دارد. هیچگونه قرار مجرمیتی برای مهدی قائدی صادر نشده است.

قائدی به ۲ سال زندان محکوم می‌شود؟

به دنبال حادثه رانندگی نهم بهمن ماه سال ١٣٩٦ که در پی انحراف یک خودرو در اتوبان امام علی بوشهر رخ داد مرحوم احمدرضا شاکر درگذشت. مهدی قائدی هم در همان خودرو بود که آسیب جدی دید. کارشناس تصادفات ، قائدی را راننده معرفی کرد ولی خود او، وکیلش و سرنشین‌ها به رانندگی فردی دیگر به نام حسن‌پور اعتقاد داشتند.

مهدی قائدی که در اردوی تیم ملی امید در کیش حضور دارد با انتشار این پست در استوری اینستاگرامش نسبت به این حکم واکنش نشان داد.

قائدی به ۲ سال زندان محکوم می‌شود؟

  29 آذر 1397
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 60767
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز