صحبت‌های تکان دهنده کی‌روش در برنامه میثاقی

کارلوس کی روش,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,فوتبال ملی
برنامه آسیا ۲۰۱۹ امروز مصاحبه‌ای از کارلوس کی‌روش پخش کرد که سرمربی تیم‌ملی در آن از عدم حمایت وزارت ورزش صحبت می‌کرد.

دقایقی قبل ویژه برنامه جام ملت های شبکه سه در حالی روی آنتن رفت که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال روی خط آمد و درباره مسائل مختلف صحبت کرد.

 

چند دقیقه بعد از صحبت های تاج، ویدیویی از مصاحبه اختصاصی کارلوس کی روش با دوربین آسیا ۲۰۱۹ پخش شد. مصاحبه ای که محمدحسین میثاقی و تیمش پیش از جام ملت ها از کی روش گرفته بودند و به گفته مجری برنامه در طول دوران برگزاری مسابقات به دلیل حمایت از تیم ملی پخش نشده بود.

 

کی روش در این مصاحبه حرف هایی را به زبان آورد که برای مهدی تاج هم شوکه کننده بود. او گفت: من راست یا دروغ چیزهایی که الان می خواهم بگویم را نمی دانم. اما هرموقع از مسئولان فدراسیون فوتبال درخواست کمک می کردیم، آنها به ما پاسخ می دادند که وزارت ورزش حمایتی از تیم ملی ندارد. می گفتند کی روش را دوست ندارند و چون فدراسیون با او تمدید کرده کمکی هم به تیم ملی تعلق نمی گیرد. اگر فدراسیون فوتبال قطر نبود ما همین اردوی پیش از شروع مسابقات یا بازی دوستانه مقابل ونزوئلا را هم نداشتیم.

 

همین چیزهاست که کار ما را سخت کرده. کاری کرده که همه عصبانی باشند. این کادر اینجا کار می کند بدون اینکه حقوقش را دریافت کرده باشد. چرا؟ چون در حالیکه تیم ملی تورنمنت مهمی را پیش رو دارد، یک سری پول که معلوم نیست چه شده است به تیم امید داده شده. تیمی که چند ماه دیگر باید خودش را برای مسابقات آماده کند. در طول این مدت ذهن همه به هم ریخت، چون به همه دروغ گفته شد. باز هم می گویم این ها چیزی نیست که از زبان من بیرون بیاید. این ها همه حرف هایی است که از طرف مسئولان فدراسیون به ما زده شد. هر بار که ما از آنها درخواست حمایت کردیم جوابی مبنی بر عدم حمایت وزارت ورزش گرفتیم.

 

در ادامه وقتی میثاقی سعی داشت جواب تاج را مبنی بر صحبت های کی روش دریافت کند، رئیس فدراسیون فوتبال واکنش خاصی به مصاحبه پخش شده نداشت. او فقط اصرار داشت که همه دوشنبه شب مصاحبه اختصاصی فردوسی پور و کی روش را هم ببینند.

  12 بهمن 1397
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 61524
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز