هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال
نساجی زیر باران جشن پیروزی گرفت/ تراکتورسازی و پدیده از کورس قهرمانی خارج شدند/ شکست فولاد و سپیدرود

هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
تیم فوتبال پدیده با پذیرفتن شکست مقابل نساجی تا حدود زیادی شانس قهرمانی لیگ برتر را از دست داد.

از ساعت ۱۶ امروز و در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر دو تیم نساجی و پدیده در قائمشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود نساجی به پایان رسید. تک گل این دیدار در دقیقه ۴۷ توسط مجتبی ممشلی برای تیم میزبان به پایان رسید.

 

با این نتیجه نساجی ۲۹ امتیازی شد و موقتاً به رده نهم جدول صعود کرد و پدیده با همان ۴۶ امتیاز در رده پنجم باقی ماند.

 

این نتیجه باعث شد تا در پایان هفته بیست و ششم اختلاف امتیاز پدیده با صدر جدول ۹ امتیاز شود تا شانس این تیم برای قهرمانی تا به حداقل ممکن برسد.

 

شکست سرخ‌های تبریز مقابل پیکان/ تراکتورسازی از جاده قهرمانی خارج شد

هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

از هفته بیست و ششم لیگ برتر دو تیم تراکتورسازی و پیکان از ساعت ۱۷ در تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم میهمان خاتمه یافت.

 

عیسی آل کثیر در دقیقه ۵۱ بازی زننده تک گل بازی بود. با این نتیجه پیکان ۲۸ امتیازی شد و به رده دهم جدول صعود کرد و تراکتورسازی ۴۹ امتیاز در رده چهارم باقی ماند.

 

این نتیجه بیشتر به سود دیگر مدعیان قهرمانی به خصوص پرسپولیس بود که حالا با حاشیه امنیت بیشتری در صدر جدول قرار دارد.

 

شاگردان قطبی بازی برده را باختند/ نفت برزیلی برد

هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

رقابت دو تیم فولاد و صنعت نفت در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ در اهواز آغاز شد که این دیدار با برتری ۴ بر یک صنعت نفت به پایان رسید.

 

در این دیدار ابتدا شاگردان افشین قطبی در نیمه نخست توسط لوسیانو پریرا به گل دست یافتند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

 

در نیمه دوم زرد پوشان آبادانی دست به کار بزرگی زدند و توانستند یک گل میزبان را با ۴ گل پاسخ داده تا با کامبکی رویایی برنده این بازی باشند. جاناتان بالوتلی ۳ و طالب ریکانی یک گل برای صنعت نفت به ثمر رساندند.

 

با این نتیجه فولاد با ۳۳ امتیاز در رده ششم جدول باقی ماند. صنعت نفت نیز ۲۷ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل ضعیف‌تر نسبت به ماشین سازی در همان رده سیزدهم باقی ماند.

 

توقف پارس جنوبی مقابل سپیدرود/ شاگردان دست نشان همچنان در خطر سقوط

هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

در آخرین بازی از هفته بیست و ششم لیگ برتر پارس جنوبی از ساعت ۱۹ در جم به مصاف سپیدرود رفت که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی به اتمام رسید.

 

در این دیدار ابتدا شهرام گودرزی بازیکن تیم سپیدرود در دقیقه ۴۸ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد که مهرداد بایرامی در دقیقه ۵۷ این گل را پاسخ داد و کار را به تساوی کشید.

 

۳ دقیقه بعد از آن حسین پورامینی دومین گل تیم میزبان را به ثمر رساند. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۹ سپیدرودی‌ها گل دوم خودشان را زدند تا امتیازات این بازی بین دو تیم تقسیم شود.

 

با این نتیجه پارس جنوبی ۲۹ امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد و سپیدرود نیز با ۱۹ امتیازی در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

  30 فروردین 1398
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 62837
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز