کفاشیان و ترابیان ۵ سال از فعالیت های فوتبالی محروم شدند/ ترابیان به کمیته استیناف شکایت کرد

علی کفاشیان,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
علی کفاشیان رییس سابق فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان با رای کمیته اخلاق در پرونده فساد معروف به شرکت ام پی سیلوا، به ۵ سال محرومیت از هرگونه فعالیت فوتبالی محکوم شدند.

عباس ترابیان از دیگر متهمان این پرونده است که او هم با حکم کمیته اخلاق به ۵ سال محرومیت از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شده است.

 

کفاشیان و ترابیان در این پرونده علاوه بر محرومیت از فوتبال به پرداخت جریمه نقدی هم محکوم شده‌اند.

 

با توجه به اینکه حقوق فدراسیون فوتبال در این پرونده تضییع شده است طبق این رای حقوقی، فدراسیون مکلف شده است تا در مراجع قضایی دادگستری هم از کفاشیان و ترابیان اعلام شکایت کیفری و حقوقی جهت مطالبه وجه دهد.

 

پس از محرومیت ۵ ساله از سوی کمیته اخلاق؛ ترابیان به کمیته استیناف شکایت کرد
عباس ترابیان نسبت به محرومیتش از سوی کمیته اخلاق اعتراض کرد.

به گزارش تسنیم،‌ کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان، رئیس پیشین کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی را به خاطر پرنده حق پخش تلویزیونی ۳۱۶ هزار دلاری چهار بازی تیم ملی، به مدت پنج سال محرومیت از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم کرد.

این حکم از سوی کمیته اخلاق روز دوشنبه به کفاشیان و ترابیان ابلاغ شده و به این دو مسئول سابق فدراسیون فوتبال فرصت داده شده تا اگر اعتراضی نسبت به حکم کمیته اخلاق دارند، در کمیته استیناف درخواست تجدید نظر کنند. در همین راستا عباس ترابیان نسبت به حکم کمیته اخلاق،‌ در کمیته استیناف اعتراض کرده و مدارک خود را به این کمیته ارجاع داده است.

  5 تیر 1398
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 64123
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز