سازمان لیگ اعلام کرد؛
لیگ نوزدهم تا ۱۱ مرداد به اتمام خواهد رسید/ مسابقات بدون حضور تماشاگران خواهد بود

دامه مسابقات لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
سازمان لیگ تاریخ احتمالی شروع تمرینات تیم های لیگ برتری و زمان پایان لیگ نوزدهم را اعلام کرد.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر از احتمال آغاز تمرینات و مسابقات خبرداد و اظهار‌کرد: تضامین لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی را به ستاد ملی مبارزه با کرونا داده ایم.

 

سهیل مهدی عصر امروز چهارشنبه با اشاره به آخرین تصمیمات اتخاذ شده برای آغاز تمرینات و مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار‌کرد: بعد از برگزاری جلسات پرتعداد تضمین های لازم از طرف سازمان لیگ به مسوولان تصمیم گیر ارائه شده تا بهترین تصمیم را برای مسابقات بگیرند.

 

او افزود: مسابقات لیگ برتر حتما بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. ما نسبت به ایجاد فضای بهداشتی برای برگزاری مسابقات تضمین داده ایم. ضمن این که با همکاري تیمهای پزشکی باشگاه ها پروتکل های بهداشتی را رعایت خواهیم کرد. تست های لازم از بازیکنان و عوامل برگزاری مسابقات گرفته خواهد شد و نتیجه آن به فدراسیون پزشکی و ستاد ملی مبارزه با کرونا (corona) اعلام خواهد شد.

 

سرپرست کمیته مسابقات لیگ برتر با بیان این که مسابقات با حداقل نفرات و عوامل برگزاری آغاز خواهد شد افزود: احتمالاً در فاز اول زمان آغاز تمرینات را از اوایل خردادماه خواهیم داشت و در فاز دوم زمان شروع مسابقات را اعلام خواهیم کرد که احتمالاً اواخر خرداد خواهد بود.

 

او با اشاره به اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) به فدراسیون ایران مبنی بر آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در روز ۱۱ مرداد ماه گفت: هر چقدر که ما بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که زمان بیشتری در اختیار تیمها باشد به سود بازیکنان خواهد بود. ضمن این که بازیکنانی که قرار است برای تیم ملی همبازی کنند شرایط بهتری پیدا خواهند کرد.

 

دامه مسابقات لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

مهدی در پایان اظهار‌کرد: تمام تلاش ما این است که شرایطی را فراهم کنیم که تیم ها با آرامش کامل تمرینات خود را شروع کنند و بتوانیم مسابقات را به موقع برگزار کنیم و به پایان برسانیم.

 

خلیلیان: تا شنبه خبرهای خوبی به تیم‌های ورزشی خواهیم داد

مهرزاد خلیلیان در مورد اینکه ظاهراً در جلسه امروز ستاد مبارزه با کرونا تصمیم گرفته شده که تیم‌ها تمرینات خود را از سر بگیرند، اظهار داشت: ما جلسات متعددی برگزار می‌کنیم و در این جلسات صحبت‌های زیادی مطرح می‌شود و در این خصوص هم تا حدود زیادی اعضای ستاد در مورد این مسئله متقاعد شدند زیرا صنوف زیادی درگیر ورزش هستند اما همه چیز باید تصویب رسمی شود و پروتکل‌های تدوین و پیش‌نویس‌های آنها آماده شوند.

 

وی افزود: همانطور که در گذشته مشاهده کردید فعالیت‌های رشته‌های مختلف ورزشی در شهرهای سفید مجوز گرفت که بیشتر آنها ورزش‌های انفرادی بودند. امشب و فردا نیز قرار است آخرین ابلاغیه‌ها اعلام شود.

 

سرپرست فدارسیون پزشکی ورزشی در مورد اینکه ظاهراً تمرینات تیم‌ها آزاد شده و این مسئله به زودی اعلام خواهد شد اما شما به خاطر معذوریت‌های شغلی آن را اعلام نمی‌کنید، گفت: به هر حال آنچه مسلم است اینکه تا فردا یا حداکثر روز شنبه خبرهای خوبی در این خصوص به تیم‌ها اعلام خواهد شد و امیدواریم که همه چیز به طور مناسب پیش برود.در هر حال اکنون شاهد کاهش انتشار ویروس کرونا هستیم هرچند متأسفانه در برخی استان‌ها انتشار کرونا اوج گرفته است اما امیدوارم که روز شنبه بهترین اخبار را به اطلاع مردم و تیم‌های ورزشی برسانیم.

 

  24 اردیبهشت 1399
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 67175
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز