کرونا بیخیال فوتبال نمی‌شود/ لغو مسابقات لیگ برتر تکذیب شد

لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
کرونا دوباره رقابت های فوتبال داخلی را تهدید کرد.

لیگ برتر فوتبال ایران به احتمال زیاد در پایان هفته بیست و سوم بطور کامل تعطیل می شود.

 

به گزارش طرفداری، لیگ برتر ایران در شرایطی پس از حدود ۱۰۰ روز تعطیلی هفته اول خود را پشت سر گذاشت که از اول هم به علت عدم مهار ویروس کرونا (corona) در ایران تردیدهایی در خصوص شکل برگزاری آن وجود داشت.

 

ولی با گذشت چند روز از شروع مجدد لیگ وضعیت ایران در اکثر شهرها مجدداً به حالت قرمز درآمده است و این موضوعی است که دوباره مسئولان وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا را به فکر تعطیلی کامل لیگ برتر انداخته است.

 

قرار است هفته بیست و سوم لیگ برتر در روزهای شنبه و یک شنبه هفته آینده برگزار شود و احتمال این که در پایان بازي های این هفته لیگ بطور کامل تعطیل شود بسیار زیاد است.

 

قرار است ستاد مبارزه با کرونا در اوایل هفته بعد جلسه ای اضطراري با مسوولان سازمان لیگ برگزار کنند و در آن جا تصمیم نهایی در این مورد گرفته خواهد شد.

 

لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

در صورتی که تعطیلی لیگ نهایی شود تعیین قهرمان لیگ ها و البته تیمهای سقوط کننده موضوعی است که سازمان لیگ باید تصمیم مهمی در خصوص آن بگیرد.

 

بعضی شهرها که در لیگ برتر تیم دارند، در شرایط قرمز قرار گرفته اند و تهران و دو کلان شهر دیگر هم در آستانه ورود به وضعیت قرمز هستند. مشهد احتمالا از شنبه مجددا تعطیل خواهد شد و همین شرایط سبب شده بحث تعطیلی دوباره لیگ برتر قوت بگیرد.

 

لغو مسابقات لیگ برتر تکذیب شد

-  با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا در ایران و قرمز اعلام شدن برخی از شهرهای ایران، امروز خبری منتشر شد مبنی بر آنکه مسابقات لیگ برتر بعد از برگزاری هفته بیست و سوم که در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد به احتمال فراوان به طور کامل لغو خواهد شد.

 

- گفته میشود این خبر صحت نداشته و مسابقات لیگ برتر طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان برگزار می‌گردد.

 

  11 تیر 1399
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 67651
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز