دیرکرد طلب برانکو ۶۰ هزار یورو است/ پول بیرانوند به پرسپولیس رسید

دیرکرد به طلب برانکو,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,حواشی ورزش
وکیل برانکو ایوانکوویچ گفت: جریمه‌های بیشتری بابت دیرکرد به طلب برانکو اضافه شده و اگر اشتباه نکنم باشگاه پرسپولیس باید نسبت به آن رأی (یک میلیون و ۵۵ هزار یورو)، حدود ۶۰ هزار یورو بیشتر به ما بپردازد

داریو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ همچنان پرونده شکایت علیه سرخپوشان را پیگیری می‌کند. او در پاسخ به سؤالات خبرورزشی، توضیحاتی ارائه داد که می‌خوانید: «ما شکایت را در فیفا دنبال کردیم، اما حدود ۱۰ روز قبل از سوی دادگاه حکمیت ورزش CAS نامه‌ای به دست‌مان رسید که باید دفاعیات خود را آنجا می‌فرستادیم. این کار هم انجام شد و به صورت کامل، همه مدارک و اسناد به همراه حکم نهایی فیفا به دست این دادگاه رسید. البته دیگر نمی‌دانم که چه زمانی برای دادرسی به وجود بیاید، چون طبق اطلاع ما، پرونده وقتی وارد روند دادرسی می‌شود که پول دادرسی به حساب CAS برسد. از این‌رو، اگر باشگاه پرسپولیس هنوز پول را واریز نکرده باشد شاید زمان این کار به تعویق بیفتد.»

 

او اضافه کرد: «ما بار‌ها برای رسیدن به توافق جدید، صحبت کردیم. حتی بحث‌هایی بود که اگر باشگاه پرسپولیس در مذاکرات استانبول حاضر می‌شد پول نقد به موکلان من بدهد، می‌توانستم رضایت برانکو و دستیارانش را بگیرم و پرونده را در همان جا متوقف کنیم، اما مدیران وقت باشگاه، جدا از آنکه دنبال تخفیف ۶۰ تا ۷۰ درصدی بودند، قصد داشتند باقی مانده پول را به صورت اقساط و طی یک تا دو سال بپردازند که این شرایط اصلاً حرفه‌ای نبود و ما نپذیرفتیم. حالا هم رأی اولیه فیفا را گرفتیم و با توجه به مدارک و اسنادی که وجود دارد، من بعید می‌دانم سایر دادگاه‌ها، رأی را تغییر بدهند.»

 

بوشیچ همچنین در نهایت گفت: «شاید در روند مذاکرات‌مان از سال قبل تا به حال، فرصت‌هایی داشتیم تا تخفیف بدهیم یا به توافق برسیم، اما حالا که فیفا حق را به صورت کامل به برانکو و دستیارانش داده، قطعاً ما کل پول را به صورت یک جا و تا روز ۶ آگوست (۱۶ مرداد) می‌خواهیم و هیچ بهانه دیگری را نمی‌پذیریم. این موضوعی است که برانکو به من تأکید داشته است. تا به حال باشگاه پرسپولیس برای کسب رضایت برانکو می‌توانست پولی به حساب او واریز کند و راه را برای مذاکرات بیشتر باز بگذارد ولی آن‌ها بعد از رأی فیفا، کاری جز کشاندن پرونده به دادگاه‌های دیگر نکردند. نکته مهم اینجاست که در زمان صدور رأی فیفا (اسفندماه) تا امروز، جریمه‌های بیشتری بابت دیرکرد به طلب برانکو اضافه شده و اگر اشتباه نکنم باشگاه پرسپولیس باید نسبت به آن رأی (یک میلیون و ۵۵ هزار یورو)، حدود ۶۰ هزار یورو بیشتر به ما بپردازد!»

 

پول بیرانوند به پرسپولیس رسید/ آنتورپ ۵۵۰ هزار دلار واریز کرد

باشگاه آنتورپ بلژیک ۵۵۰ هزاردلار به حساب باشگاه پرسپولیس بابت جذب علیرضا بیرانوند واریز کرد.

 

به گزارش دانشجو، باشگاه آنتورپ بلژیک بالاخره باقیمانده مبلغ رضایتنامه علیرضا بیرانوند را به حساب پرسپولیس واریز کرد.

 

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران که با عقد قرارداد سه ساله به این تیم بلژیکی پیوسته است پس از موفقیت در تست های پزشکی در تمرینات گروهی حاضر شد.

 

از این رو باشگاه آنتورپ بلژیک اقدام به پرداخت ۵۵۰ هزاردلار باقیمانده از ۷۰۰ هزار دلار رضایتنامه بیرانوند کرد.

 

پیش از این ۱۵۰ هزار دلار هنگام عقد قرارداد بیرانوند با آنتورپ به حساب پرسپولیس واریز شده بود.

 

 

  13 مرداد 1399
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 67997
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز