زمان فینال جام حذفی مشخص شد

فینال جام حذفی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
فینال جام حذفی ۱۳ شهریور برگزار می شود.

سازمان لیگ فوتبال زمان فینال جام حذفی را اعلام کرد.

 

پس از کش و قوس های فراوان و حرف و حدیث هایی که درباره زمان برگزاری فینال جام حذفی وجود داشت سرانجام سازمان زمان برگزاری این مسابقه را اعلام کرد. به این ترتیب مسابقه فینال حذفی در تاریخ ۱۳ شهریور ماه برگزار می شود.

 

مسوولان سازمان لیگ برتر برای برگزاری فینال حذفی منتظر مشورت با دراگان اسکوچیچ (Dragan Skočić) سرمربی تیم ملی برای برپایی اردوی این تیم بودند که با لغو مسابقات مقدماتی جام جهانی و موکول آن به سال ۲۰۲۱ زمان برگزاری فینال مشخص شده است.

 

فینال جام حذفی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

دیدار های نیمه نهایی جام حذفی در تاریخ های ۴ و ۵شهریور با برگزاری دو بازي میان نفت مسجدسلیمان مقابل تراکتور و استقلال مقابل پرسپولیس برگزار می شود و برنده این دو مسابقه به فینال میروند تا روز ۱۳ شهریور ماه روبه روی یکدیگر قرار بگیرند.

 

گفتنی است؛ با وجود این که گفته می شد فینال در ورزشگاه تازه تاسیس شیراز برگزار می شود ولی ظاهرا این ورزشگاه هنوز نواقصی داردو به همین خاطر محل برگزاری مسابقه فینال هنوز بطور دقیق مشخص نیست.

 

 

  30 مرداد 1399
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 68233
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز