رضا شکاری از تراکتور شکایت کرد/ رشید مظاهری حق بازی برای استقلال را ندارد

رضا شکاری و رشید مظاهری,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال
هافبک تیم فوتبال تراکتور از این باشگاه شکایت کرد.

رضا شکاری هافبک تیم فوتبال تراکتور در چند روز گذشته به دنبال فسخ قرارداد خود با باشگاه تراکتور بوده و این موضوع حاشیه‌های زیادی را برای این بازیکن و باشگاه تبریزی به وجود آورده است.

 

شکاری که دو فصل دیگر با تیم تراکتور قرارداد دارد، با تأکید مدیران سازمان لیگ هنوز نتوانسته است قراردادش را با این باشگاه فسخ کند، اما پرونده‌ای برای رسیدگی به وضعیت این بازیکن در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال تشکیل شده است.

 

رضا شکاری که ابتدای فصل گذشته با قراردادی سه ساله راهی تبریز شد، در تازه‌ترین اقدام خود مدعی شده که قرارداد او از سوی باشگاه تراکتور دستکاری شده است و به همین دلیل از باشگاه تراکتور به طور رسمی شکایت کرده است.

 

در همین راستا نیز قرار است طی روزهای آینده پرونده شکایت شکاری از باشگاه تراکتور رسیدگی شود و در این‌باره حکم نهایی صادر شود.

 

***

 

رشید مظاهری حق بازی برای استقلال را ندارد

همشهری آنلاین نوشت: اگر چه گفته می شود رای پرونده مظاهری صادر شده است اما تا کنون این رای به باشگاه استقلال و رشید مظاهری اعلام نشده است. مظاهری که در ابتدای فصل با استقلال قرارداد امضا کرد تا اعلام نشدن رای شکایت تراکتور فعلا نمی تواند برای تیم جدید خود به میدان برود.

 

 طبق گفته نورشرق رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال قرار است رای رشید مظاهری هفته آینده صادر شود و این بازیکن نمی تواند در بازی حساس برابر فولاد هم تیمش را همراهی کند. مگر اینکه ظرف روزهای آینده اتفاق خاصی رخ بدهد.

 

رضا شکاری و رشید مظاهری,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

  24 آبان 1399
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 69188
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز