نامه عجیب فدراسیون جودو در روز تعطیل!

نامه فدراسیون جودو,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
در روزی که به مناسبت اربعین حسینی کلیه ادارات و نهادها تعطیل بود فدراسیون جودو با ارسال نامه‌ای به هیات‌های جودو سراسر کشور از برگزاری مجمع عادی در روز شنبه خبر داد.

در حالی محمد درخشان برای حضور در رقابتهای گرنداسلم و مذاکره با رئیس فدراسیون جهانی در ابوظبی به سر می برد، روز سه شنبه همزمان با اربعین حسینی که در ایران تعطیل رسمی است، نامه ای با مضمون برگزاری مجمع عادی سالیانه در تاریخ شنبه ۱۲ آباماه به امضا امیرحسین سیاحی دبیر فدراسیون به هیات های سراسر کشور ارسال شد.

 

این در حالیست که بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی ۴ مهرماه ۱۳۹۵ که به حضور درخشان در راس این فدراسیون انجامید، تاکنون هیچ مجمعی برگزار نشده و به یکباره مسئولان فدراسیون به فکر برگزاری مجمع عمومی سالیانه افتاده اند. نکته مهمتر اینکه در متن نامه آمده که شخص رئیس هیات باید در مجمع حاضر باشد.

 

آیا برگزاری مجمع عادی سالیانه آنقدر مهم است که در صورت غیبت رئیس، به نایب رئیس و دبیر هیات اجازه حضور در جلسه داده نشود. اهمیت تا آنجا بالاست که در این رابطه تماس هایی با روسای هیات ها برای سفر به تهران گرفته شده است. 

 

برخی عنوان کرده اند محمد درخشان با وجود آنکه گفته بود برای رفتن از آماده است و حتی در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها عنوان کرده که نامه استعفای خود را تحویل وزارت ورزش داده، قبل از رسیدن به تهران مقدمات برگزاریچنین مجمعی را فراهم کرده تا ابهامات در مورد رفتن یا ماندن او افزایش پیدا کند.  

 

نامه فدراسیون جودو,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش

مشخص نیست برگزاری مجمع فدراسیون با این فوریت و نامه نگاری در یک روز تعطیل چه توجیهی می تواند داشته باشد؟ آیا قرار است در این جلسه اعضای مجمع با استعفای رئیس فدراسیون مخالفت کرده و مخالفت های خود را نیز طی نامه امضا شده به وزارت ورزش و فدراسیون جهانی منعکس کنند؟

 

مهمتر آنکه آیا دفتر مجامع وزارت ورزش با برگزاری این مجمع موافقت کرده و یا وزارت ورزش در جریان این موضوع هست یا خیر؟ آیا این اقدام فدراسیون جودو در پی نامه فدراسیون جهانی به تهران و در نتیجه مذاکرات درخشان در ابوظبی بوده یا خیر؟

 

به هر حال قانون منع بکارگیری بازنشسته ها ابلاغ شده و رئیس فدراسیون جودو هم مانند سایر روسای بازنشسته باید منتظر تصمیم نهایی باشد.

  9 آبان 1397
بخش : ورزشی / کشتی و رزمی
کد خبر: 59625
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز