حضور تیم ایران در هاله‌ای از ابهام/ محرومیت در انتظار فدراسیون کشتی؟

مسابقات کشتی جهانی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
رقابت‌های جهانی کشتی زیر ۲۳ سال جهان از ۲۱ آبان در بخارست برگزار می‌شود و حضور تیم کشورمان در این رقابت‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

رقابت‌های کشتی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان روزهای ۲۱ تا ۲۷ آبان ماه در سالن پلی والنت‌هال بخارست شهر بخارست پایتخت کشور رومانی برگزار می‌شود. این در حالی است که فدراسیون کشتی ایران در بلاتکلیفی به سر میبرد و اصلا مشخص نیست تیمهای کشورمان در دو بخش آزاد و فرنگی به این رقابت‌ها اعزام شوند.

 

مسابقات کشتی فرنگی با رقابت‌های اوزان ۵۵-۶۳-۷۷-۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم در روز دوشنبه ۲۱ آبان ماه و مسابقات وزن‌های ۶۰-۶۷-۷۲ – ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم در روز سه شنبه ۲۲ آبان ماه آغاز می‌شود.

 

رقابت‌های کشتی آزاد نیز با مسابقات اوزان ۵۷-۶۵-۷۰- ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم در روز جمعه ۲۵ آبان ماه آغاز و رقابت‌های وزن‌های ۶۱- ۷۴- ۸۶- ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم در روز شنبه ۲۶ آبان ماه برگزار می‌شود.

 

طبق قوانین اتحادیه جهانی کشتی، مسابقات هر وزن در ۲ روز برگزار خواهد شد که رقابت‌های مقدماتی تا مشخص شدن فینالیست‌ها روز اول و رقابت‌ها شانس مجدد، رده بندی و فینال روز دوم انجام خواهد شد.

 

به گزارش میزان، در روزهایی که آسمان کشتی ایران به شدت تیره است و شرایط نابسامانی در این فدراسیون وجود دارد، شایعاتی در خصوص عدم اعزام تیم‌‌های آزاد و فرنگی امید ایران به گوش می‌رسد و در شرایطی که این فدراسیون نه رئیس دارد و نه سرپرست، احتمال این که این شایعه رنگ حقیقت به خود بگیرد خیلی زیاد است.

 

به نظر می‌رسد اگر تیم کشورمان به رقابت‌های رومانی اعزام نشود، محرومیت سنگینی در انتظار کشتی ایران خواهد بود.

  13 آبان 1397
بخش : ورزشی / کشتی و رزمی
کد خبر: 59721
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز