حل شدن موضوع تمدید نشدن دفترچه بیمه بازنشستگان فولاد کرمان

تمدید شدن دفترچه بیمه بازنشستگان فولاد کرمان,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
در نشست با مدیرعامل صندوق فولاد کشور اعلام شد، بدهی ۴۰۰ میلیارد ریالی صندوق فولاد بازنشستگان استان کرمان به مراکز خدمات درمانی استان پرداخت می‌شود.

با پیگیری "محمدمهدی زاهدی" نماینده مردم کرمان و راور در مجلس و نشست با عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور مقرر شد، بدهی ۴۰۰ میلیارد ریالی بیمه خدمات درمانی فولاد بازنشستگان استان کرمان که منجر به عدم دریافت دفترچه بیمه بازنشستگان شده بود مقرر گردید هرچه سریعتر به صورت دوره‌ای به مراکز درمانی استان پرداخت شود.

 

 اخیرا مبلغ ۵۰ میلیارد ریال از بدهی صدها میلیاردریالی صندوق فولاد بازنشستگان استان به مراکزخدمات درمانی، بیمارستان‌های دولتی و خصوصی، داروخانه ها و.... پرداخت شده است.

 

پیش از این محمدمهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به ایسنا گفته بود: با پیگیری های صورت گرفته و طی حمایت صندوق و کانون بازنشستگی فولاد استان کرمان و جلساتی که با عسکری مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور برگزار شده بود و قول مساعد عسکری مقرر گردید که نهایت تا دهم  هر ماه حقوق بازنشستگان فولاد واریز گردد.

 

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده و طی قول عسکری در جهت پرداخت دهها میلیارد تومان، تفاهم نامه‌ای بین بیمه ملت و علوم پزشکی انجام  شده است و بازنشستگان فولاد می‌توانند از بیمه و مزایای بیمه ملت استفاده نمایند.

 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: لازم به ذکر است بازنشستگان فولاد خدمات درمانی خود را به صورت آزاد پرداخت می‌ نمودند که به دلیل وجود بیماری های تنفسی و ریوی در بین اکثر بازنشستگان فولاد، هزینه های درمانی آنها، سرسام ‌آور است.

  25 آبان 1397
بخش : سلامت
کد خبر: 59954
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز