توضیحاتی در خصوص درگیری شب گذشته همراهان چند مجروح در شوش

درگیری در بیمارستان,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
مدیر شبکه بهداشت و درمان شوش با اشاره به درگیری همراهان چند مجروح که برای درمان به بیمارستان نظام مافی انتقال یافته بودند، گفت: در این درگیری هیچ خسارتی به بیمارستان وارد نشده است.

دکتر نوروز سواری در گفت‌وگو با خبرنگار، با اشاره به وقوع درگیری بین همراهان چند مجروح که برای درمان به بیمارستان نظام مافی شوش مراجعه کرده بودند، اظهار کرد: این درگیری که شب گذشته رخ داد، در بیمارستان نظام مافی رخ نداده است بلکه چند نفر در خارج از بیمارستان و در یکی از مناطق شهر شوش با هم درگیر شده بودند و مجروحین را برای درمان به بیمارستان نظام مافی شوش انتقال دادند.

 

وی افزود: همراهان مجروحین در درمانگاه بیمارستان نظام مافی شوش درگیری لفظی داشتند اما در این درگیری هیچ خسارتی به بیمارستان وارد نشده است.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شوش با بیان اینکه علی‌رغم آنچه در فضای مجازی منتشر شده، این درگیری در اورژانس بیمارستان رخ نداده است، گفت: حتی یک لحظه اورژانس بیمارستان نظام مافی شوش تعطیل نشد و خدمت‌رسانی به بیماران ادامه داشت.

 

سواری گفت: با حضور حراست بیمارستان و انتظامات، درگیری به سرعت پایان یافت و مجروحین نیز پس از درمان مرخص شدند.

  26 آبان 1397
بخش : سلامت
کد خبر: 59969
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز