کرونا به تهران رسید؟/ توضیحات سخنگوی اورژانس درباره بیمار مشکوک در بیمارستان فرمانیه

بیمارستان فرمانیه,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
سخنگوی اورژانس کشور در مورد انتشار ویدویی که حاکی از انتقال شخص مبتلا به ویروس کرونا (corona)  از بیمارستان فرمانیه است توضیحاتی را عرضه کرد.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در مورد انتشار فیلمی در فضای مجازی که در حال انتقال فرد ابتلا به ویروس کورونا از بیمارستان فرمانیه است، خاطرنشان کرد:یک ویدئو در فضای مجازی در حال انتشار است و گفته می شود که شخصی از مردمان تهرانی مبتلا به بیماری کورونا است؛ این شخص به بیمارستان فرمانیه تهران مراجعه کرده است و به علت علائم مشکوک به کورونا وی را به بیمارستان شهدای یافت آباد منتقل می کنند.

 

او افزود :به علت اینکه بیمارستان مبدأ دارای بخش ایزوله نیست از همین رو تا معلوم شدن جواب آزمایش فرد بیمار به بیمارستان شهدای یافت باد منتقل شد.

 

خالدی عنوان کرد :اشخاص مشکوک به بیماری کورونا در بخش ایزوله منفی بستری میشوند و جواب آزمایش این بیماران حدود ۱۲ ساعت بعد مشخص می شود

  1 اسفند 1398
بخش : سلامت
کد خبر: 66412
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز