ملاقات بیماران در بیمارستان‌های استان اصفهان ممنوع شد
ابتلای فرد فوت شده بیمارستان فارابی به کرونا قطعی نیست/ هر دو مورد کرونا در اصفهان خانم هستند

ویروس کرونا,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تائید دو مورد ابتلای قطعی به کرونا (corona) در اصفهان خبرداد ولی ابتلای مورد فوتی دربیمارستان فارابی براثر کرونا را قطعی ندانست.

آرش نجیمی در گفتگو با خبرنگار، بیان کرد:هنوز فوتی براثر کرونا دراصفهان اعلام نشده ومورد فوتی بیمارستان فارابی نیز پس از ازمایش مشخص می شود که مبتلا به کرونا (corona) بوده یا خیر؟

 

وی خاطر نشان کرد:دو نفر از افراد مشکوک به کرونا پس از ارسال به تهران و انجام آزمایش، مثبت اعلام شده است.هر دو فرد قطعی مبتلا خانم و ۷۴ سال و ۵۲ ساله هستند که یکی از آن ها بهتر شده و دیگری هنوز بستری است.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عنوان کرد :هنوز به علت انجام نشدن ازمایش دقیق نمی توان در مورد افراد مشکوک مبتلا به کرونا در اصفهان اعلام نظر کرد.

 

ملاقات بیماران در بیمارستان‌های استان اصفهان ممنوع شد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان‌های این استان به دلیل شیوع بیماری کرونا خبر داد.

 

به گزارش دانشجو، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در اطلاعیه‌ای از ممنوعیت ملاقات در بیمارستان‌های این استان خبر داد.

 

این تصمیم به منظور کنترل و پیشگیری احتمالی از ویروس بیماری کرونا اتخاذ شده و تا اطلاع ثانوی به آن عمل می‌شود.

 

 

گفتنی است، براساس آخرین اطلاعات از وزارت بهداشت، ۲ نفر در استان اصفهان به ویروس کرونا مبتلا شده اند. همچنین رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت گفته است که تاکنون آمار مبتلایان به این ویروس در کشور به ۶۴ نفر رسیده است.

ویروس کرونا,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت

 

  5 اسفند 1398
بخش : سلامت
کد خبر: 66448
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز