افزایش مبتلایان کرونا در ایران به ۲۴۵ نفر/ فوتی ها به ۲۶ نفر رسید

ویروس کرونا در ایران,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
آخرین آمار مبتلا و فوتی کروناویروس (Coronaviruses) جدید در کشور اعلام شد.

دکتر کیانوش جهانپور با اعلام آخرین آمار ابتلا به کووید- ۱۹ در کشور، خاطرنشان کرد:بررسی های انجام شده از روز قبل تا پیش از ظهر امروز روی موردهای مشکوک کووید- ۱۹ مشخص کرد که ۱۰۶ نفر ابتلای قطعی شان به کرونا، تائید شده است که متأسفانه هفت تن از آن ها جان باخته اند.

 

به گفته جهانپور، از میان موارد تائید شده از روز قبل تا ظهر امروز، ۳۸ تن در استان تهران، ۲۳ تن در گیلان، هفت تن در قم، یک تن در همدان، هشت تن در اصفهان، هفت تن در مازندران، پنج تن در اردبیل، سه تن در البرز، یک تن در خراسان رضوی، سه تن در سمنان، دو تن در کرمانشاه، سه تن در لرستان، یک تن در کردستان، یک تن در یزد، یک تن در آذربایجان غربی و دو تن در آذربایجان شرقی بوده اند.

 

او خاطرنشان کرد: به این ترتیب تعداد کل مبتلایان قطعی کووید ۱۹ به شمار ۲۴۵ تن رسید که متأسفانه ۲۶ تن از آن ها جان باختند.

 

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تأکید کرد که باتوجه به افزایش تعداد آزمایشگاه های تشخیص کرونا در کشور، تشخیص تعداد بیشتری از موارد قطعی این بیماری صورت گرفته است.

 

  8 اسفند 1398
بخش : سلامت
کد خبر: 66488
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز