افزایش تعداد مبتلایان کرونا در ایران به ۴۷۴۷ نفر/ تعداد فوت شدگان به ۱۲۴ نفر رسید

ویروس کرونا در ایران,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام‌کرد:تا به حال موارد ابتلای قطعی به ویروس کرونا (corona) در کشور به ۴ هزار و ۷۴۷ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۲۴ نفر رسیده و همینطور ۹۱۳ نفر درمان شده اند.

 کیانوش جهانپور روز جمعه در مورد آخرین آمار ابتلای قطعی و فوت ناشی از ویروس کرونا در کشور گفت: از ظهر دیروز تا امروز، هزار و ۲۳۴ مریض جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و در مجموع تعداد این بیماران در کشور به ۴ هزار ۷۴۷ نفر رسید.

 

او افزود: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع متوفیان بر اثر این بیماری به ۱۲۴ نفر رسید.

 

جهانپور خاطرنشان کرد: تعداد بهبود یافتگان بر اثر این بیماری در کشور به بیش از ۹۱۳ نفر رسید و در طول این مدت، بیش از ۱۵ هزار و ۹۸۱ مورد مشکوک در بیمارستان ها بستری شده اند.

 

او گفت: باتوجه به افزایش آزمایشگاهها به ۴۰ آزمایشگاه موارد تشخیص افزایش یافته است.

 

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در مورد تعداد بیماران مبتلا به کووید ۱۹ به تفکیک استان ها از ابتدا تا به حال اظهار‌کرد: تهران ۱۴۱۳ نفر، گیلان ۴۲۴ نفر، قم ۵۲۳ نفر، مرکزی ۲۲۸ نفر، قزوین ۱۷۶ نفر، البرز ۳۰۲ نفر، اصفهان ۳۸۸ نفر، فارس ۸۱ نفر، خوزستان ۶۳ نفر، لرستان ۸۰ نفر، کردستان ۴۲ نفر، آذربایجان شرقی ۷۵ نفر، آذربایجان غربی ۱۱ نفر، اردبیل ۴۰ نفر، خراسان رضوی ۸۹ نفر، خراسان جنوبی ۱۸ نفر، خراسان شمالی ۱۵ نفر، سیستان و بلوچستان ۲۱ نفر، کرمان ۲۵ نفر، کرمانشاه ۲۷ نفر، بوشهر ۵ نفر، یزد ۵۷ نفر، کهگیلویه و بویراحمد ۶ نفر، چهارمحال و بختیاری ۱۴ نفر، زنجان ۵۰ نفر، سمنان ۱۱۴ نفر، ایلام ۱۳ نفر، مازندران ۳۰۱ نفر، گلستان ۱۰۴ نفر، هرمزگان ۱۹ نفر و همدان ۲۳ نفر از ابتدا تا به حال به ویروس کرونا در کشور مبتلا شده اند.

 

ویروس کرونا در ایران,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت

  16 اسفند 1398
بخش : سلامت
کد خبر: 66576
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز