کرونا جان ۶۳ نفر دیگر را در کشور گرفت/ مجموع مبتلایان به بیش از ۹۵ هزار نفر رسید

ویروس کرونا در ایران,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام‌کرد: تا به حال ۹۵ هزار و ۶۴۶ نفر در کشور بطور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، متوفیان کرونا در کشور به ۶ هزار و ۹۱ نفر رسید.

کیانوش جهانپور روز جمعه درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور و موارد فوت ناشی از این ویروس گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، هزار و ۶ مورد ابتلای قطعی و جدید به بیماری کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و با این حساب تا به حال ۹۵ هزار و ۶۴۶ مورد ابتلا به این بیماری در کشور ثبت شده است.

 

او افزود: تا به حال ۷۶ هزار و ۳۱۸ نفر بهبود یافته اند و از این بیماری فارغ شده اند.

 

جهانپور اظهار‌کرد: ۲ هزار و ۸۹۹ نفر از مبتلایان به این بیماری در بیمارستان ها در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

 

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا وزارت بهداشت گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ نفر از هموطنان مبتلا به این بیماری را از دست دادیم و با این حساب، آمار فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا (corona) در کشور ۶ هزار و ۹۱ نفر تا این لحظه است.

 

او ادامه داد: با تلاش همکاران ما در نظام آزمایشگاهی کشور، تا به حال ۴۷۵ هزار و ۲۳ مورد تست PCR کرونا انجام شده است.

 

جهانپور بیان کرد: امیدواریم مردم با روند مدیریت بیماری کووید ۱۹ در کشور همکاري کرده و با مراعات نکات بهداشت فردی و عمومی با این مسیر همراهی کنند.

  12 اردیبهشت 1399
بخش : سلامت
کد خبر: 67048
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز