ابتلای ۲۳۲۲ نفر دیگر به کرونا در کشور/ ۱۱۵ فوتی دیگر ثبت شد

ویروس کرونا در ایران,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت بروز بیماری کووید-۱۹ در کشور را تشریح کرد.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام‌کرد: تا به حال ۲۰۲ هزار و ۵۸۴ نفر در کشور بطور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت ۱۱۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار متوفیان کرونا در کشور به ۹ هزار و ۵۰۷ نفر رسید.

 

سیما سادات لاری روز شنبه درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا (corona) در کشور و موارد فوت ناشی از این ویروس گفت: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز( ۳۱ خردادماه ۱۳۹۹) و طبق معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۳۲۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵۹۵ مورد بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور ۲۰۲ هزار و ۵۸۴ رسید.

 

او افزود: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۵بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری تا به حال به ۹ هزار و ۵۰۷ نفر رسید.

 

ویروس کرونا در ایران,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت

معاون وزیر بهداشت اظهار‌کرد: خوش بختانه تا کنون ۱۶۱ هزار و ۳۸۴ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند. همینطور ۲۸۴۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

 

لاری مطرح کرد: تا به حال یک میلیون و ۳۹۵ هزار و ۶۷۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

 

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: استانهای خوزستان، خراسان رضوی، کرمانشاه، آذربایجان های شرقی و غربی، گلستان و کردستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

 

  31 خرداد 1399
بخش : سلامت
کد خبر: 67502
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز