شیوع ویروس کرونای انگلیسی در ایران؟

ویروس کرونا انگلیسی در ایران,مینو محرز
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار‌کرد: جهش ویروس کرونا در انگلستان تغیرات زيادي نسبت به قبل نداشته است و قاعدتا واکسن های موجود هم تاثیر خود را مانند سابق می گذارند.

به گزارش صیدنیوز، مینو محرز در مورد ویروس جهش یافته در انگلستان و خطرات احتمالی آن گفت: احتمال می دهیم به علت این که این اواخر هم میزان مرگ و میر در کشور بالا رفته بود وجود همین ویروس جهش یافته باشد و در ماه های اخیر این را تجربه کرده بودیم؛ البته آنچه مشخص است این که ویروس جهش یافته انگلیسی در شدت بیماری تأثير ندارد و بیشتر در قدرت سرایت تاثیرگذار است.

 

او ادامه داد: جهش ویروس کرونا (corona) در انگلستان تغیرات زیادی در ماهیت ویروس کووید- ۱۹ نداشته است و قاعدتا واکسن های موجود هم تأثير خود را مانند سابق بر روی این ویروس می گذارند.

 

عضو علمی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: ویروس کرونا چندماه قبل در ایران جهش یافته بوده است، ؛ البته باید این ویروس رصد شده تا نتایج بیشتری از این ویروس منتشر شود.

  2 دی 1399
بخش : سلامت
کد خبر: 69452
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز