صفحه اصلي > سلامت > تمدید محدودیت های کرونایی در تهران/ ورودی پارک‌ها و بوستان‌های اهواز مسدود شد

تمدید محدودیت های کرونایی در تهران/ ورودی پارک‌ها و بوستان‌های اهواز مسدود شد


26 مهر 1399. نويسنده: Admin
محدودیت های کرونایی در تهران و اهواز,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
استاندار تهران گفت: تمام محدودیت‌های ابلاغی در هفته گذشته از روز یکشنبه ۲۷ مهر تا دوم آبان ماه در استان تهران به قوت خود باقی است.

استاندار تهران از تمدید محدودیت های کرونایی در تهران تا پایان هفته جاری خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در تشریح تمدید محدودیت ها در پی تشدید شیوع کرونا ویروس اظهار‌کرد: تمام محدودیت های ابلاغی در هفته گذشته از روز یک شنبه ۲۷ تا پایان هفته جاری در استان تهران به قوت خود باقی است. در خصوص برگزاری کلاس ها در مدارس، دانشگاه ها و سایر آموزشگاه ها تاکید بر آموزش های غیر حضوری و بهره گیری از فضای مجازی است.

 

او ادامه داد: هم چنان استفاده از ماسک از درب منازل برای شهروندان در استان تهران ضروری و الزامی است. برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ها، باشگاه های ورزشی، ورزش های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، کافه، قهوه خانه ها و چایخانه ها، باغ وحش و شهر بازی ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی و همچنین عدم برگزاری نماز جمعه در این ابلاغیه مورد تاکید قرار گرفته است.

 

ورودی پارک ها و بوستان های اهواز مسدود شد

فارس نوشت:سرهنگ منضور جمشیدی رییس پلیس راهور استان خوزستان، گفت: برابر تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا استان، به علت شیوع و همه گیر شدن ویروس کرونا ورودی و خروجی تمام پارک ها، بوستان ها و تفرجگاه های شهر اهواز با موانع فیزیکی و بتنی بسته شده است.

 

محدودیت های کرونایی در تهران و اهواز,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا

وی تصریح کرد :از توقف انواع وسائط نقلیه در روبرو، ورودی، خروجی و مجاورت این محیط ها جلوگیری به عمل آمده و در صورت توقف با جرثقیل به پارکینگ انتقال داده خواهند شد.

 

رییس پلیس راهور استان خوزستان از شهروندان خواست که در خانه بمانند و با پلیس در جهت حفظ سلامت جامعه همکاري لازم را داشته باشند و ترددها و سفرهای غیر ضروری شهری را به حداقل ممکن برسانند.

 


بازگشت