توئیتر حساب کاربری دوست داران سردار سلیمانی را معلق کرد

 

توئیتر حساب کاربری افرادی را که اقدام به توئیت یا بازتوئیت مصاحبه سردار سلیمانی کرده بودند به حالت تعلیق درآود.

عده ای از کاربرانی که حساب کاربری آنها به خاطر توئیت یا بازتوئیت مصاحبه سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس، به حالت تعلیق در آمده در حال اعتراض به این شبکه اجتماعی هستند.
امروز مصاحبه ای از سردار سلیمانی در رسانه های ایرانی به نقل از الوقت منتشر شد که در آن فرمانده سپاه قدس ایران گفته بود: برای پیدا کردن شهادت دشتها و کوهها را پیموده‌ام.
شبکه اجتماعی توئیتر حالا یا به اشتباه و یا از سر خصومت با سردار سلیمانی و یا شیطنت حساب کاربری عمده کسانی که این خبر را توئیت یا باز توئیت کرده بودند به حالت تعلیق در آورده و سپس از آنها خواست که دیگر بار مطالبی از این دست ، به ادعای او «اسپم» در این شبکه منتشر نکنند.
چنین اقدامی از سوی توئیتر در حالی است که هزاران نفر از تروریست های داعش و القاعده در این شبکه اجتماعی حساب کاربری دارند و از ابتدای فعالیت داعش تا کنون برای این شبکه تروریستی تبلیغات می کنند.
یکی از کاربران شبکه اجتماعی توئیتر نوشته است این اقدام توئیتر در ارتباط با مذاکره اخیر مقامات اسرائیلی با برخی از سایت های جستجوگر و شبکه های اجتماعی از جمله گوگل، یوتیوب و تویئتر برای مسدود کردن محتویات مربتط با سردار سلیمانی است.
نکته حائز اهمیت اینکه جمع زیادی از معترضین به این اقدام توئیتر را روزنامه نگاران غیر ایرانی تشکیل می دهند که به شدت خواستار ارائه توضیح از سوی تویئتر برای این اقدام هستند.

  11 آذر 1394
بخش : اخبار داغ / سیاسی / خارجی
کد خبر: 50538
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز