به گزارش خبرگزاری فرانسه از بنغازی؛
درگیری مسلحانه در لیبی چهار کشته به جا گذاشت

درگیری مسلحانه شدید میان نیروهای محلی با عناصر مسلح وابسته به گروه افراطی انصار الشریعه در شرق لیبی چهار کشته و دهها زخمی برجا گذاشت .
یک منبع بیمارستانی در شهر اجدابیا در 190 کیلومتری جنوب غرب بنغازی گفت درگیری های شدید میان نیروهای محلی با تروریست های تکفیری دراین شهر که همچنان به شکل پراکنده ادامه دارد به کشته شدن چهار تن و زخمی شدن دهها نفر درگیر منجر شد و طرفین از انواع سلاحهای سبک و نیمه سنگین استفاده می کنند .
به گزارش خبرگزاری فرانسه از بنغازی ، برخی شاهدان اعلام کردند درگیری های شدید میان عناصر گروه انصار الشریعه وابسته به القاعده و جوانان و نیروهای محلی از چهارشنبه شب آغاز شد و ادامه دارد .
شاهدان افزودند درگیری در اجدابیا پس از آن آغاز شد که نیروهای محلی خانه ابریک المصریه از سرکرده های شورای انقلابیون شهر اجدابیا ( متشکل از گروه انصار الشریعه و دیگر گروههای مسلح افراطی ) را در مرکز این شهر محاصره کردند .
شهر اجدابیا در شرق لیبی درکنترل ارتش این کشور است اما تروریست های تکفیری برخی مناطق شرق لیبی از جمله شهر سرت تصرف کردند و در تلاشند سلطه خود را در مناطق شرق لیبی گسترش بخشند .

  27 آذر 1394
بخش : اخبار داغ / خارجی
کد خبر: 50960
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز