پیکر 5 نفر از جان باختگان حادثه سمنان پیدا نشد!

اسماعیل جبارزاده؛ استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه پیکر 43 نفر از 48 فوتی مسافران قطار‌ تبریز ـ مشهد شناساسی شده و به خانواده‌ها تحویل داده شده است، اظهار داشت: 5 نفر نیز در نهایت پیکرهایشان پیدا نشد و به صورت شفاهی به خانواده‌ها مفقودالاثر بودنشان اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه اعلام مکتوب و رسمی توسط دادستان سمنان به خانواده‌های مفقودان این حادثه اعلام می‌شود، افزود: این یک روند قضایی است که باید طی شده و به صورت رسمی به خانواده‌ها اعلام شود.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مفهوم اعلام مفقودی به خانواده‌ها این است که به صورت رسمی فوت شده محسوب می‌شود، گفت: فوت شدن این افراد قطعی است ولی فقط پیکرهای آن‌ها پیدا نشده است.

جبارزاده با تاکید بر اینکه تمامی قوانینی که مشمول خانواده‌های فوت شده اعلامی است مشمول خانواده‌های مفقود‌الاثر هم می‌شود، تصریح کرد: برای این 5 مفقودالاثر در کنار 43 پیکر دفن شده این حادثه یادمان احداث خواهد شد.

  26 آذر 1395
بخش : اخبار داغ / جامعه
کد خبر: 55933
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز