بنگر به قلعه نویی: بی جا می کنی فحش میدی!

تراکتور آبستن حوادث است و شکست تبریزی ها مقابل پرسپولیس آنقدر سنگین بود که امیر قلعه نویی برای رهاشدن از فشار به جای پذیرفتن شکست باز هم به سبک و سیاق سنتی اش خواست تا با فحاشی علیه بازیکنان، مشکلات تاکتیکی تراکتور را توجیه کند.

تراکتور آبستن حوادث است و شکست تبریزی ها مقابل پرسپولیس آنقدر سنگین بود که امیر قلعه نویی برای رهاشدن از فشار به جای پذیرفتن شکست باز هم به سبک و سیاق سنتی اش خواست تا با فحاشی علیه بازیکنان، مشکلات تاکتیکی تراکتور را توجیه کند. در حالی که هادی محمدی و خط هافبک تراکتور روی سه گل خورده این تیم مقصر اصلی بودند، امیر قلعه نویی هم روی نیمکت و هم در رختکن به محسن بنگر فحاشی کرد. بنگری که در ابتدای بازی به شدت از سوی پرسپولیسی ها تشویق شد، فکر نمی کرد که این تشویق ها و بازی کم نقص اش با فحش همراه شود.
 
در طول بازی آنچه که عکاس ها دیدند فحش هایی بود که قلعه نویی خطاب به بنگر می داد. سرمربی تراکتور در پایان بازی هم به بنگر فحش داد اما این مدافع باسابقه فکر نمی کرد سرمربی اش در سپاهان که رابطه خوبی با او داشت و در ابتدای فصل هم اصرار زیادی به پیوستن مدافع سابق پرسپولیس به تراکتور داشت، این گونه با او برخورد کند.
 
وقتی قلعه نویی به بنگر توهین می کند، اینگونه جواب قلعه نویی را می دهد: «بیخود می کنی فحش می دی! مگه چکاره من هستی که فحش می دی؟ خاک بر سر این فوتبال که تو به من فحش بدی، جوابش را هم می گیری. فکر نکن خبریه.. از فوتبال خداحافظی می کنم اما اجازه نمی دم کسی بهم فحش بده.»
 
از آنجایی که توهین های قلعه نویی قابل نوشتن نیست، به نظر می رسد آنقدر این ادبیات به مذاق بنگر بد آمده که او می خواهد از فوتبال خداحافظی کند تا دیگر فحش نشنود. در حالی که تراکتور با اتفاقات اخیر از نظر بازیکن در شرایط بدی به سر می برد، معلوم نیست دلیل این رفتار قلعه نویی چه بوده.
 

در ابتدای فصل به نظر می رسید سرمربی تراکتور در رفتار و ادبیاتش دچار اصلاحات شده و دیگر به سبک سنتی گذشته برخورد نمی کند، اما اتفاقات دیروز رختکن تراکتور، طرفداران این مربی را بار دیگر ناامید کرد.

  18 بهمن 1395
بخش : اخبار داغ / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 56510
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز