برررسی حادثه تیراندازی کهریزک در مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین با اشاره به حادثه تیراندازی در میدان تیر ارتش واقع در منطقه کهریزک تهران گفت که این موضوع در این جلسه مطرح شد و کمیته دفاعی مسئول بررسی و ارائه گزارش آن به کمیسیون شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی تحولات منطقه با محوریت عراق و برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان در جلسه فردا (سه‌شنبه) این کمیسیون خبر داد و گفت که کمیته دفاعی کمیسیون گزارشی از حادثه تیراندازی در میدان تیر ارتش واقع در منطقه کهریزک تهران تهیه می کند.

سید حسین نقوی حسینی در توضیح جلسه فوق العاده امروز صبح کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: در این جلسه موضوع تحولات منطقه به ویژه تحولات عراق همچون برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اهمیت بحث مقرر شد که کمیسیون فردا جلسه ویژه‌ای را برای بررسی تحولات عراق با حضور مسئولان وزارت خارجه برگزار کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین با اشاره به حادثه تیراندازی در میدان تیر ارتش واقع در منطقه کهریزک تهران  گفت که این موضوع در این جلسه مطرح شد و کمیته دفاعی مسئول بررسی و ارائه گزارش آن به کمیسیون شد.

نقوی حسینی همچنین گفت که در این جلسه جزئیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه مورد بررسی قرار گرفت و برخی از مواد آن به تصویب رسید ولی هنوز بررسی طرح به پایان نرسیده است.

  16 مرداد 1396
بخش : اخبار داغ / مجلس
کد خبر: 58622
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز