دردسر دایرکت های حاشیه ساز برای قائدی

دیروز در شبکه‌های اجتماعی خبر رسید که اینستاگرام مهدی قائدی، بازیکن جوان استقلال هک شده و بخشی از پیام‌های شخصی‌اش هم منتشر شد. بازیکنان فوتبال مثل اکثر چهره‌های مشهور در شبکه‌های اجتماعی صفحات شخصی دارند و نسبتا فعالند‌ ولی ایمنی و احتیاط لازم را ندارند و گاهی می‌بینیم که در دام هکرها گرفتار می‌شوند. بازیکنان جوانی مثل قائدی باید خیلی مراقب تصویرشان باشند و چنین خطراتی را در نظر بگیرند. باشگاه هم وظیفه دارد آموزش‌هایی برای بازیکنانش در نظر بگیرد تا گرفتار مشکلات عصر تکنولوژی نشوند. از طرف دیگر مردم هم باید از انتشار اطلاعاتی که مربوط به زندگی شخصی دیگران است خودداری کنند و به حریم افراد احترام بگذارند.
 
امیدواریم این ماجرا برای قائدی که نخستین فصل حضورش در استقلال را می‌گذراند و به تازگی توانسته به ترکیب اصلی هم برسد دردسرساز نشود و او بتواند مراحل پیشرفتش را طی کند.
 
اصل ماجرا دایرکت های حاشیه سازی است که میان مهدی قائدی و یکی دیگر از ستاره های جوان استقلال رد و بدل شده و موجی در فضای مجازی به راه انداخته که اگر درست مدیریت نشود می تواند برای این دو ستاره دردسر ساز شود. نکته قابل ذکر این که مردم و هواداران فوتبال به طور خاص وظیفه دارند با آرامش بیشتر از به خطر افتادن آینده افراد با استعدادی نظیر قائدی جلوگیری کنند.

 

پس از این مهدی قائدی با انتشار پستی در اینستاگرام نسبت به این اتافاق واکنش نشان داد.
 
 دردسر دایرکت های حاشیه ساز برای قائدی

  2 دی 1396
بخش : اخبار داغ / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 59796
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز