جنجال در اردوی استقلال خوزستان؛ استعفای پورموسوی و قهر کاپیتان!

اردوی بازیکنان استقلال خوزستان با درگیری به جنجال کشیده شد و سرمربی جدید آبی پوشان از سمتش استعفا داد!

شب مسابقه بین تیم‌های استقلال خوزستان و استقلال تهران، اردوی آبی‌های اهوازی با جنجال همراه شد تا شرایط غیرعادی برای حریف فردای شاگردان وینفرد شفر اتفاق بیفتد.

 

ماجرا از این قرار است که نزدیک به یک ساعت پیش مراسم معارفه سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی جدیداستقلال خوزستان در خوابگاه گروه ملی برای بازیکنان این تیم برگزار شد.

 

سرمربی جدید چند دستیار جدید با خود به خوابگاه برده بود که این موضوع با واکنش تند کمیته مشوقین باشگاه که در خوابگاه حضور داشتند، قرار گرفت. در ادامه پیری، سرپرست تیم به این گروه معترض شد و تاکید کرد این مسائل ارتباطی به آنها ندارد که بوقچی ها با او درگیر شدند.

 

با وقوع این ماجرا ایمان مبعلی، کاپیتان تیم به حمایت از سرپرست هم به این رفتار معترض شد و آنها با بازیکن اسبق استقلال تهران درگیر شدند!

 

مبعلی دقایقی بعد به نشانه قهر اردو را ترک کرد و پورموسوی با مشاهده این وضعیت، قهرکرد و رفت تا استقلال خوزستان شب قبل از رویارویی با استقلال تهران بدون سرمربی و کاپیتان شود!

  4 آذر 1397
بخش : اخبار داغ / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 60139
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز