حمایت آمریکا از ناآرامی‌های اخیر کازرون

وزیر خارجه آمریکا روز جمعه در بیانیه‌ای مداخله‌جویانه و در حالی که واشنگتن با اتهام‌زنی‌های بی اساس از برجام خارج و تهدید به اعمال تحریم‌های شدید علیه ایران کرده، مدعی شد: «ما از مردم ایران حمایت می‌کنیم».

در حالی که اظهارات و مواضع ضد ایرانی مقام‌های دولت آمریکا ادامه دارد، وزیر خارجه این کشور امروز جمعه بیانیه‌ای مداخله جویانه درباره ایران منتشر کرد.

«مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا که یکی از سرسخت‌ترین حامیان تشدید فشارها علیه ایران و خروج واشنگتن از توافق هسته‌ای تهران و گروه 1+5 بوده است، امروز جمعه مدعی حمایت از مردم ایران شد.

پامپئو در بیانیه‌ای مداخله‌جویانه، به برخی ناآرامی‌ها در شهر کازرون اشاره کرد و بر حمایت آمریکا از ناآرامی‌ها در ایران حمایت کرد.

وزیر خارجه آمریکا که اکثر متحدان اصلی این کشور در منطقه غرب آسیا را نظام‌های دیکتاتوری تشکیل می‌دهند، در این بیانیه، نظام ایران را «سرکوب‌گر» خوانده است.

اظهارات مداخله‌جویانه و گستاخانه وزیر خارجه دولت ترامپ به بهانه ناآرامی‌هایی بود که در شهر کازرون به وقوع پیوست.

  29 اردیبهشت 1397
بخش : اخبار داغ / خارجی
کد خبر: 62000
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز