ورود
بستن

رهاسازی سارگپه بهبود یافته در زیستگاه‌های طبیعی بندرترکمن

استان گلستان / محیط زیست

رئیس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن گفت: یک بهله پرنده شکاری از نوع سارگپه پس از سه هفته تیمارداری، مداوا و کسب توانایی پرواز در طبیعت حاشیه خلیج گرگان در غرب گلستان رهاسازی شد.

تعداد بیماران کرونایی گلستان ۲۰ درصد کمتر شد

استان گلستان / سلامت

 رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با تاکید بر ضرورت تزریق واکسن یادآور کرونا گفت: در نتیجه توجه بیشتر شهروندان به توصیه‌ها، تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان با کاهش حدود ۲۰ درصدی نسبت به هفته گذشته به ۹۹ نفر رسید.

اصلاح طرح نهضت ملی مسکن به افزایش ازدواج و فرزندآوری منجر می‌شود

استان گلستان / جامعه

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گلستان با اشاره به برخی اشکالات طرح نهضت ملی مسکن از جمله مدت اجرای طرح، نحوه واگذاری، بازپرداخت اقساط و بالا بودن آن، برلزوم اصلاح این طرح به منظور تشویق جوانان به ازدواج و فرزندآوری تاکید کرد.

توزیع ۱۴۶۳ بسته نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند گلستانی

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: هزار و ۴۶۳ بسته کامل نوشت افزار ایرانی- اسلامی مشتمل بر ۳۰ هزار قلم تولید داخل، بین دانش آموزان نیازمند گلستانی توزیع می‌شود.

قاطعیت امام در جنگ تحمیلی پیروزی را نصیب ملت کرد/ اجرای ۲۳۴۳ برنامه گرامیداشت دفاع مقدس در گلستان

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا استان گلستان گفت: صداقت و قاطعیت از ویژگی‌های بارز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مدیریت جنگ تحمیلی هشت ساله بود که نگذاشت به پشتوانه مردم یک وجب از خاک کشورمان به دشمن واگذار شود.

نوک پیکان پشتیبانی‌ها را پایگاه‌های بسیج و حوزه‌های مقاومت بر عهده دارند

خبرها / استان گلستان

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت:وظیفه اصلی پشتیبانی از جنگ و دفاع مقدس بر عهده پایگاه‌های بسیج بوده و بر همین اصل نوک پیکان پشتیبانی‌ها را پایگاه‌های بسیج و حوزه‌های مقاومت بر عهده این پایگاه‌ها است.

۱۶ هزار دانش آموز گلستانی نیازمند حمایت خیران هستند

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان گفت: ۱۶ هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان در آستانه سال جدید تحصیلی نیازمند کمک خیران هستند.

تعیین تکلیف مراتع و اراضی ملی روستاهای گلستان

استان گلستان / قضاییه

دادستان مرکز گلستان گفت: برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و تصرف مراتع واقع در بافت و حریم روستاهای گلستان دستگاه‌های متولی باید با نظارت‌های موثر وضعیت این مراتع را تثبیت کنند.

مصرف کودهای کشاورزی یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است

استان گلستان / اقتصاد ایران

سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان گفت: مصرف کودهای کشاورزی باعث بهبود کیفیت و افزایش تولید محصولات کشاورزی می‌شود و یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است و به همان اندازه که مصرف بیش از حد آن ضرر دارد، مصرف کمتر از حد استاندارد هم به شدت به تولید آسیب می‌زند.

کشف 2 بهله دلیجه از باند بازگیران در گمیشان

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

رییس محیط زیست گمیشان از متلاشی‌شدن باند بازگیران حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد و گفت: از این افراد متخلف ۲ بهله پرنده شکاری دلیجه و ادوات زنده‌گیری پرندگان شکاری کشف و ضبط شد.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات