ورود
بستن

احمدی‌نژاد درون قالیباف زنده شد/جهانگیری پدیده شد/توپ‌جمع‌کنی هاشمی‌طبا/واکنش فضای مجازی به مناظره

سیاسی / انتخابات

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,مناظره

هنوز زمان زیادی از شروع اولین مناظره زنده تلویزیونی نگذشته بود که التهابات اولین مناظره زنده تنها به استودیوی شماره 11 سازمان صدا و سیما محدود نماند و به فضای مجازی هم کشیده شد. 

چه كسي دروغ گفت؟ آنان كه زبان فارسي مي دانند و انصاف دارند قضاوت كنند

سیاسی / انتخابات

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , مناظره انتخاباتی

اگر اين تندروها بگذارند، توريسم ايران مي تواند آنقدر رونق يابد كه به چاه نفت نيازي نباشد ولي چه مي توان كرد در برابر طائفه اي كه نان شان در بحران آفريني و تنش زايي است و البته طلبكاري و زل زدن به دوربين و ... .

اولین مناظره ریاست جمهوری: جهانگیری خطاب به قالیباف: حمله کنندگان به سفارت عربستان در ستاد کدام کاندیدا هستند/ شما اصلاح طلبان را از تمام حقوق شان محروم کردید

سیاسی / انتخابات

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 96 امروز جمعه در ساعت 16:30 برگزار می شود/ این مناظره در محل صداوسیما برگزار می شود.

مردم نامحرم نیستند/ ضرورت نفی پنهان کاری

یادداشت

یادداشت/ اسماعیل البرزی

تجربه سال های گذشته به روشنی ثابت کرد که گاهاً پارلمان های شهری به مجالی برای دعواهای فرسایشی ضد توسعه و مامنی برای رانت خواری های مشمئز کننده و خیانت بار کسانی بدل شده است که به رغم رعایت اصل امانتداری، تنها لابی گری و بستر سازی برای تحصیل منافع شخصی و گروهی، به عنوان اصلی ترین دغدغه در مخیله ناپاک آنان جا نمایی شده است.

لاریجانی: با کارهای مُسکن وار نمی توان کشور را رو به جلو اداره کرد/ برخی صحبت هایی شده که در مقام اجرا به هیچ وجه قابل انجام نیست

سیاسی / داخلی

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که با کارهای مسکن وار نمی توان کشور را رو به جلو اداره کرد، گفت: مبادا اشتباه های گذشته را تکرار کنیم.

جهانگیری: بدون تردید مرتکبین جنایت میرجاوه به سزای اعمال ننگین‌شان می‌رسند

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,جهانگیری

معاون اول رییس جمهور در پیامی شهادت جانسوز جمعی از فرزندان رشید و شجاع ملت ایران در اقدام تروریستی اشرار مسلح در منطقه میرجاوه استان سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت.

واکنش ابوطالبی به سخنان دیشب رئیسی: مدعيان "كار و كرامت"، عجب جامعه سياهي را به تصوير كشيدند؛ احمدی نژاد هم این طور سخن می گفت

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,ابوطالبی

مدعيان "كار و كرامت"، عجب جامعه سياهي را به تصوير كشيدند؛ احمدی نژاد هم این طور سخن می گفت / وزرای احمدی نژاد گرد كار و كرامت جمع شده اند.

آیا لیست حامیان شهردار در انتخابات شورای شهر بندرترکمن ظهور خواهد کرد ؟

استان گلستان / انتخابات

بر هیچ کس پوشیده نیست که فعالیت های جهادی و توسعه محور شهرداری بندرترکمن در یک سال اخیر سبب ایجاد امید و شور و شعف خاصی در میان شهروندان شده است تا آنجا که این روزها در تبلیغات انتخاباتی شورای شهر، آندسته از افراد و گروهها که به انتقادات غیر منصفانه و تخریب مغرضانه نسبت به مدیریت شهری اقدام می کنند با " نه " بزرگ شهروندان مواجه می شوند.

مسدود شدن تماس صوتی تلگرام برای محدودیت مردم نبود

جامعه

 اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مسدود شدن تماس صوتی تلگرام برای محدودیت مردم ایجاد نشد، کما اینکه تماس‌های صوتی سایر شبکه‌های مجازی فعال است، این موضوع بر طبق ابلاغیه قوه قضائیه صورت گرفته است.

چرا همه چیز در ایران، سیاسی می شود؟

سیاسی / داخلی

بر هر کنشی در ایران، از کنش رسانه ای یا مجازی تا حتی در محدوده اظهارنظرهای اتوبوسی و گپ و گفت های فامیلی و در هر حوزه ای اعم از سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و حتی ورزشی، سایه ای از سیاست افتاده است.

معلمان هنوز چماق‌های زیرزمین وزارتخانه را از یاد نبرده‌اند

جامعه

 اخباراجتماعی,خبرهای اجتماعی , حمیدرضا حاجی بابایی

وزیر اسبق و رئیس کنونیِ کمیسیون تلفیق برنامه ششم در مجلس که حالا دیگر امتحان خود را در آموزش و پرورش پس داده، بارها در مصاحبه و سخنرانی‌ها، در نقش منتقد از دولت فعلی و آموزش و پرورش و مدیریت آن ظاهر شده است؛ که باید در اینجا متذکر شد، در دوره‌ای که دولت بالاترین در آمد نفتی را داشت، شما طی ۴ سال چه کردید که حالا بتوان از این دولت آن هم با کمترین درآمد نفتی انتظار داشت؟

متن سخنرای حسام‌الدین آشنا درباره مناظره های انتخاباتی که اینروزها جنجالی شده است

داخلی / انتخابات

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,حسام الدین آشنا

اقدام یک رسانه و انتشار گزینشی و بخش های غیر مرتبط از یک بحث تخصصی دکتر آشنا مشاور رییس جمهوری، پایگاه اطلاع رسانی دولت را بر آن داشت تا جهت تنویر افکار عمومی اقدام به انتشار این سخنرانی کند. 

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات