ورود
بستن

۷۳۲۵داوطلب نهایی نامزدی در انتخابات شورا‌های روستا

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

در پایان مهلت یک هفته‌ای ثبت نام از داوطلبان نامزدی در انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی روستایی و عشایری، در استان گلستان ۷هزار و ۳۲۵نفر ثبت نام نهایی کردند.

ایران گفت‌و‌گوهای جامع با اتحادیه اروپا را تعلیق کرد

سیاسی / خارجی

سعید خطیب زاده,سخنگوی وزارت امور خارجه

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن تحریم‌های امروز اتحادیه اروپا اعلام کرد که ایران گفت‌و‌گوهای جامع با اتحادیه اروپا شامل گفت‌وگوهای حقوق بشری و تمامی همکاری‌های ناشی از این گفت‌وگوها را به حالت تعلیق در می‌آورد و تحریم‌های متقابل را در دست بررسی دارد.

ثبت نام ۶۹۵۲ داوطلب شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

دبیر ستاد انتخابات استان گلستان اعلام کرد: در پایان مهلت هفت روزه ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان، در مجموع ۶۹۵۲ نفر ثبت نام نهایی شدند.

تشکیل قرارگاه و هسته های تواصی دانشجویی برای تبیین گفتمان انتخابات 1400 / مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه هدف این قرارگاه و هسته ها است

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

تلاش برای افزایش امید در جامعه و تقویت انگیزه و اراده در مردم و نخبگان برای مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه در انتخابات خرداد ماه 1400 ، هدف اصلی از تشکیل و فعالیت قرارگاه و هسته های تواصی دانشجویی است.

پول‌های بلوکه ایران آزاد شود/ انتظار ما از کروه جنوبی برآورده نشد

سیاسی / خارجی

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2021/04/12/2/3108975.jpg

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با نخست وزیر کره جنوبی، گفت: انتظار ما از شما این است که راه­ حل های فوری و عملی برای حل مشکل منابع ارزی ایران ارائه و پول‌های بلوکه ما آزاد شود.

انتخابات پر شور و با حضور حداکثری توسعه استان و کشور را به همراه دارد

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

استاندار گلستان با اشاره اهمیت انتخابات در نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: انتخابات پر شور و با حضور حداکثری توسعه استان و کشور را به همراه دارد و همراهی مردم به فرموده مقام معظم رهبری بسیاری از معضلات کشور را کاهش می دهد.

تدبیری که روی ایران را سرخ کرد/ چگونه ایران دو هفته‌ای قرمز شد؟

سیاسی / دولت

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2021/04/11/2/3108257.jpg

یکی از علت‌های آغاز موج چهارم کرونا اختلاف نظر در نحوه تصمیم گیری و عدم اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توسط دستگاه های اجرایی دولت بود؛ اما چه شد که این ستاد سفرهای نوروزی را برای مردم آزاد کرد؟

پروژه‌های ناتمام را تمام می‌کنیم/ حمایت از بازار سرمایه دستوری نیست

سیاسی / دولت

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2021/04/11/2/3107936.jpg

رئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصادی دولت، گفت: همانطور که بارها در جلسات گوناگون تأکید و تصریح شده همه دستگاه‌ها موظفند پروژه‌های در دست اجرا را در زمان مقرر تمام و بهره‌برداری کنند.

اختصاص بودجه 12 میلیارد تومانی به بافت تاریخی گرگان

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

https://2rfak.ir/ejiga/media/2437334939292917822/CHTJza3MA.jpg

رئیس کمیته نامگذاری شورای اسلامی شهر گرگان گفت: در بخش احیا بافت تاریخی بالغ بر 12 میلیارد تومان هزینه صورت گرفت که این امر تاثیر مثبتی در جذب گردشگر خواهد داشت.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات