ورود
بستن

مرتضی مبلغ : آیا در نبود آیت الله هاشمی، روزهای سختی در انتخابات 96 در انتظار روحانی است؟

سیاست / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , روحانی

فشار ها و کار شکنی هایی که جریان های تندرو علیه دولت انجام می دهند، همچنان ادامه خواهد داشت و هرچه ما به انتخابات نزدیک تر می شویم بر شدت آن افزوده می شود و درگذشت آیت الله هاشمی هم تاثیر چندانی در رخصت دادن به تند رو ها ندارد.

حامیان شهردار سابق کردکوی به مردم پاسخ دهند/ چرا بستن چشم به روی آفتاب پنهان کاری؟

استان گلستان / یادداشت


بنا بر شنیده ها ، با پیگیری های بی وقفه فرشته ترک، امید دانشیار،  نگار شهری و صفر زاهد و انعکاس خبر ناپدید شدن حواله های قیر در رسانه ها، شهردار و رئیس شورای شهر کردکوی با ارسال نامه های جداگانه به دستگاه قضایی شهرستان، خواستار پیگیری جدی در راستای دفاع از بیت المال و حراست از منافع شهروندان شده اند.

تب مدرک گرایی به دکترا رسید!

جامعه

 اخباردانشگاه,خبرهای دانشگاه ,دکترا

 مدرک گرایی از آفات بزرگی است که نه تنها برای نظام آموزشی بلکه برای کل جامعه یک آسیب جدی محسوب می‌شود.اگر زمانی علاقه جوانان برای ادامه تحصیل عمدتا منحصر به گرفتن لیسانس بود اکنون کار به جایی رسیده که افراد فکر می‌کنند اگر بگویند مدرکشان لیسانس است خود را در انظار کوچک کرده اند.

شریک بابک زنجانی چگونه از مالزی به امریکای لاتین متواری شد

جامعه

 اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,شریک بابک زنجانی

یک‌ماه‌ونیم بعد از تأیید حکم اعدام بابک زنجانی، متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی، در دیوان‌عالی کشور، رئیس پلیس بین‌الملل ناجا اعلام کرد، سحرگاه یکشنبه یکی دیگر از عوامل اصلی این پرونده شناسایی و دستگیر و به مقامات قضائی تحویل داده شده است.

صادق زیباکلام :شاه مي‌گفت همه چيز زير سر آمريكا و انگليس است

سیاست / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,صادق زیباکلام

سال گذشته «روزنامه شرق» به مناسبت ۲۶دی‌ماه؛ روزی که محمدرضا پهلوی در سال ۵۷ کشور را ترک کرد، ویژه‌نامه‌ای منتشر کرد. یکی از یادداشت‌های آن ویژه‌نامه به نگارنده تعلق داشت؛ تحت عنوان «شاه فرار نکرد». نفس این عنوان به‌تنهایی (و البته برخی مطالب آن یادداشت) واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی برانگیخت. یکی از حرف‌های آن یادداشت این بود که «شاه فرار نکرد، بلکه کشور را ترک کرد».

تقدیر معاون عمرانی استاندار از بخشدار نوکنده

استانها / شمالی / استان گلستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارگلستان در جلسه شورای اداری شهرستان بندرگز که با حضور استاندار گلستان برگزار شد گفت: این جلسات علاوه بر بررسی موضوعات و معضلات مربوط به شهرستان ها، مجالی برای آن است تا از مدیران شایسته تجلیل شود.

مراسم ویژه محافظان برای آیت الله هاشمی رفسنجانی /عکس

سیاست / داخلی

مراسم یادبود آیت الله هاشمی توسط محافظین سابق حضرت آیت االله و اعضاء بازنشسته سپاه حفاظت امروز از ساعت یازده تا اذان ظهر در مرقد امام راحل و در کنار مزار رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

مرحله دوم خرید مرکبات از فردا آغاز می شود

استانها / شمالی / استان گلستان

رئیس سازمان تعاون روستایی استان گلستان در حاشیه نشست شورای اداری شهرستان بندرگز که با حضور استاندار گلستان برگزار شد گفت: مرحله دوم خرید تضمینی مرکبات باغداران گلستانی از فردا آغاز می شود.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات