ورود
بستن

عملیات جستجو برای یافتن دختر مفقود شده در ارتفاعات کردکوی ادامه دارد/ با توجه به تذکرات ارائه شده لیدر گروه گردشگری متعهد به بازگشت و عدم حضور در منطقه شده بود

استان گلستان / حوادث

فرماندار کردکوی با بیان اینکه عملیات جستجو از صبح جمعه 20 تیر آغاز شده اظهار کرد: عملیات جستجو برای یافتن دختر مفقود شده در ارتفاعات کردکوی با همکاری نیروهای هلال احمر، نیروی انتظامی ، کوهنوردان، نیروهای بخشداری ها و دهیاری ها ادامه دارد اما تا کنون موفقی حاصل نشده است.

در برنامه ۲۵ ساله ایران و چین نفت و گاز بیشتری می فروشیم/تاسیس شهرک خودرویی میان ایران و چین

اقتصادی / اقتصاد ایران

ایران وچین,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,تجارت و بازرگانی
رئیس اتاق مشترک ایران و چین می گوید:در یکی از بندهای برنامه ۲۵ ساله ایران و چین به تأسیس شهرک خودرویی پرداخته شده است. یعنی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تولید خودروهای مشترک باید شهرکی را در این زمینه تاسیس کند.

سقف وام برای مشاغل خانگی به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت / جزئیات

اقتصادی / اقتصاد ایران

سقف وام برای مشاغل خانگی,اخبار اشتغال و تعاون,خبرهای اشتغال و تعاون,اشتغال و تعاون
دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور با اشاره به اینکه کرونا (corona) فرصتی برای توسعه مشاغل خانگی است گفت:سقف وام برای مشاغل خانگی به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

اثر تورم بر بازار مواد شوینده؛ مصرف شامپو تخم‌مرغی ۳ برابر شد!/ سنگین‌تر شدن سبد فقر در ایران

اقتصادی / اقتصاد ایران

افزایش قیمتهای مواد شوینده,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان
« دست های خود را مرتب بشویید» ؛ این یکی از نصیحت های اکید در روزهای الوده به ویروس کرونا (corona) است. از اول به مردم سفارش شد نه تنها دستانشان را منظم بشویند بلکه کالاهایی را هم که خریداری می کنند با مواد شوینده (Detergent) تمیز کنند. همین مسئله باعث شد تقاضا برای اقسام مواد شوینده افزایش بیابد. اگر تا روز قبل این مواد فقط برای شست وشوی دست و صورت و در نهایت لباس استفاده می شد امروز هر کالایی در زیر فشار آب و کف قرار می گیرد تا از ویروس احتمالی زدوده شود. افزایش تقاضا در بازار معمولا با افزایش نرخ معادل است و مواد شوینده هم در این مدت مستثنا از این قاعده نبودند.

افزایش سقف انتقال کارت به کارت به ۶ میلیون تومان/اینترنتی:۳ میلیون تومان

اقتصادی / اقتصاد ایران

افزایش سقف انتقال کارت به کارت,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بانک و بیمه
بانک مرکزی باتوجه به روند صعودی ویروس کرونا (corona) در کشور و لزوم کاهش مراجعات حضوری به شعب، ضمن تأکید بر ارائه هرچه بیشتر خدمات غیرحضوری به هم وطنان توسط شبکه بانکی، در بخشنامه ای سقف خدمات مبتنی بر کارت را افزایش داد.

برگزاری عروسی و عزا در اماکن عمومی و خصوصی جرم است/ احتمال استقرار بیمارستان صحرایی در گنبدکاووس

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

حق‌شناس گفت: شیوع کرونا در شرق استان گلستان به اوج رسیده و با ادامه این روند ممکن است در شرق استان بیمارستان صحرایی مستقر کنیم.

مجادلات مردم را ناراحت می‌کند/ همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم/مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن را دارند

خبرها / سیاسی

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند و به شدت با مجادله و گریبان گیری و تشنج میان قوا مخالف هستند.

روحانی:سوداگران ارز صادراتی مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند/صادرکنندگان متعهد مورد حمایت هستند

سیاسی / دولت

حسن روحانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت
رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت و نقش کلیدی تولید کنندگان و بازرگانان بخش خصوصی در اقتصاد کشور و جایگاه ممتاز آنان در شرایط تحریم، گفت: سیاست دولت تقویت و پشتیبانی از شرکت هایی است که در صف اول مقابله با تحریم قرار دارند و برای تامین کالاهای ضروری و مورد نیاز جامعه و مواد اولیه تولید، تلاش می کنند.

آقازاده‌ها علیه «علی دایی»؛ مصطفی مدبر کیست و چه کسی اسکوچیچ را سرمربی تیم ملی کرد؟

ورزشی / فوتبال و فوتسال

علی دایی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال

حضور« آقازاده» ها در فضای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و البته ورزشی ایران در سال های اخیر، موضوعی نبوده که بشود به سادگی از کنار آن عبور کرد. اگرچه نوع برخوردها و بازتاب این پدیده تازه، متفاوت بوده، ولی غالبا یک وجه مشترک داشته اند که آن هم« تکذیب اولیه» است! به هر رو، این پدیده که به نظر می رسید بیشتر باید در فضای سیاسی و اقتصادی تأثیرگذار باشد، آن قدر ریشه دوانیده که حالا چند وقتی هست وارد فضای ورزش هم شده و به طرق مختلف، سر از رشته های گوناگون درآورده است.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات