ورود
بستن

خبرهای خوش وزارت تعاون برای سیل‌زدگان/از طرح وفاق تا وام‌های قرض‌الحسنه

اقتصادی / اقتصاد ایران

محمد جعفر کبیری,اخبار اشتغال و تعاون,خبرهای اشتغال و تعاون,اشتغال و تعاون
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح وفاق برای تسهیل خدمت رسانی به سیل زدگان اجرا می‌شود که در این طرح تسهیلاتی با اقساط بلند مدت و نرخ چهار درصد که سقف آن ۵۰ میلیون ریال است به سیل‌زدگان پرداخت می‌شود.

تحریم شرکت اپل، به شوخی بهارستانی شبیه تر است تا قانونگذاری در مجلس

سیاسی / مجلس

علیرضا رحیمی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس

علیرضا رحیمی نماینده تهران در توئیتی نوشت: در شرایطی که ایرانیها بیش از یک میلیون ازمحصولات اپل را خریداری واستفاده میکنند تحریم شرکت اپل (و باصطلاح طراحان، آیفون) به شوخی بهارستانی شبیه تر است تا قانونگذاری در مجلس. فرآیند مواجهه با تحریم ها را شعاری و بیخاصیت نکنیم. قانون ممنوعیت استفاده از ماهواره هنوزهم رسمی است.!

بررسی علمی سیل گلستان با حضور روسای دانشگاههای گلستان

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

نشست بررسی عوامل بروز سیل و راهکارهای علمی و کارشناسانه برای جلوگیری از تکرار دوباره این حادثه قهری با حضور مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی و روسای دانشگاه های استان گلستان برگزار شد.

خط قرمز آموزش و پرورش از نگاه وزیرش

فارس / جامعه

محمد بطحایی,نهاد های آموزشی,اخبار آموزش و پرورش,خبرهای آموزش و پرورش
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مسیر اول تحول در این نهاد، متحول شدن محتوا است، یکی از موانع بر سر راه این تحول را برگزاری آزمون در دوره ابتدایی و گفت: آزمون دوره ابتدایی حکم سم برای دانش آموزان را دارد و از نظر ما ممنوع مطلق و خط قرمز است.

پشت پرده گرانی ۱۰ برابری پیاز/ دلالان پیاز ۱۵ هزار تومانی امروز را ۱۵۰۰ تومان از کشاورز خریده اند

اقتصادی / اقتصاد ایران

پیاز,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,کشت و دام و صنعت
رئیس نظام صنفی کشاورزی کشور گفت: پیازی که اکنون در سطح شهر تا هرکیلوگرم ۱۵ هزار تومان به فروش می‌رسد از کشاورزان حدود هزار و ۵۰۰ تومان خریداری شده است و برخی از واسطه‌ها با مدیریت بازار قیمت این محصول را افزایش دادند.

درباره برنامه نود و آنچه فردا بر عادل فردوسی‌پور می‌گذرد

فرهنگ

عادل فردوسی پور,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون

ویدئوی یک دقیقه‌ای عادل فردوسی‌پور در جمع یاران و هم‌قطارانش برای من بیش از هر چیز به یک مراسم ختم می‌مانست. آنگاه که رفقا و وابستگان (سازندگان نود)، به مسجدی (رستوران) می‌روند تا ضایعه پیش آمده را به صاحب عزا (عادل فردوسی‌پور) تسلیت بگویند و او هم اشکی از رنج فراق و شوق همدلی بریزد و وقتی بگذرانند و زندگی برگردد به روال همیشگی‌اش.

امیر دریادار سیاری: تحریم سپاه یعنی تحریم نیروهای مسلح

سیاسی

حبیب‌ا... سیاری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت

نیروهای مسلح کشور هدفی واحد را دنبال می‌کنند و همواره در کنار هم و در خدمت منافع ملی عمل‌ کرده‌اند و هم‌افزایی نیروها همواره برکات فراوانی برای کشور داشته است. طی روزهای گذشته شاهد برگ دیگری از این اتحاد بودیم و پس از اقدام آمریکا علیه سپاه و همچنین حادثه سیل اخیر، وحدت میان نیروهای مسلح و مردم را مشاهده کردیم.

افزایش قیمت خودروهای مونتاژی‌ها در بازار بی‌مشتری

اقتصادی / اقتصاد ایران

افزایش قیمت خودرو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

بازار خودروی کشور طی هفته گذشته روزهای پرتلاطمی را تجربه کرد، البته این تلاطم نه در خرید و فروش خودرو بلکه در نوسان قیمتی محصولات خودروسازان اتفاق افتاد.به گفته بسیاری از دست اندرکاران بازار خودرو، بعد از تعطیلات نوروزی به رغم نبود تقاضا، قیمت بسیاری از خودروها روند صعودی به خود گرفت به‌طوری‌که در هفته جاری ۷ میلیون تومان به خودروی پژو ۲۰۰۸ افزوده شد. هر چند رکود خرید و فروش هر ساله در فروردین به جریان عادی این ماه تبدیل شده اما افزایش قیمت در نبود مشتری، امسال رکورد دیگری برای این بازار رقم زد.

روحانی: راهی که آمریکا انتخاب کرده راه اشتباه و غلط است

سیاسی / دولت

سخنرانی روحانی در مراسم رژه ارتش جمهوری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت
رئیس‌جمهور با اشاره به رشادت‌های ارتش در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی ایران تاکنون گفت: در طول این ۴۰ سال ارتش همواره در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی و استقلال کشور و نظام بوده و در این مسیر فداکاری کرده است.
صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات