ورود
بستن

امسال حدود هزار نشست دادرسی الکترونیکی در گلستان برگزار شد

استان گلستان / قضاییه

رییس کل دادگستری گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۸۰ نشست دادرسی الکترونیکی با اهدافی چون کاستن از آمد و شد به دادگستری در زمان شیوع کرونا و صرفه جویی در هزینه مردم برگزار شد.

هزار و ۴۰۰ برنامه سالروز آزادسازی خرمشهر در گلستان برگزار می‌‎شود

استان گلستان / جامعه / ایثاروشهادت

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان گفت: به‌مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر هزار و ۴۷۸ ویژه برنامه بزرگداشت این روز در استان برگزار خواهد شد.

استقلال مالی و اختصاص بودجه کافی به شوراها ضروری است

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

شهردار گرگان گفت: استقلال مالی و اختصاص بودجه کافی به شوراها ضروری است و شوراها به عنوان حلقه واسط می توانند شهرداری ها را در حل مشکل صنعت احداث پروژه ها همراهی کنند.

۷۰۰ هکتار زراعت چوب سال گذشته در گلستان انجام شد

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

رییس اداره جنگل کاری اداره کل منابع طبیعی استان گلستان از ۷۰۰ هکتار زراعت چوب در استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: نسبت به مدت مشابه سال گذشته این میزان دوبرابر شده است.

افتتاح و بهره برداری از 74 طرح مخابراتی/ 11هزار فقره سرقت کابل در سال گذشته

استان گلستان / فناوري و اطلاعات

مدیر مخابرات منطقه گلستان گفت: همزمان با هفته ارتباطات 74 طرح مخابراتی با اعتبار 621 میلیارد ریال که از بهمن سال گذشته شروع شده تا به امروز افتتاح و بهره برداری می شود.

گردش، مالی گلستان 40 هزار میلیارد تومان است/دور زدن مردم توهین به شعور آنان است

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

سرپرست فرمانداری گرگان گفت: گردش، مالی گلستان 40 هزار میلیارد تومان است و این در حالی است که اگر پتروشیمی راه اندازی میشد و برای ساخت آن کارشکنی نمیشد هم اکنون گردش مالی استان 800 هزار میلیارد تومان در سال بود.

افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیازمند تصویب دولت نیست/ صندوق به تنهایی اختیار تصمیم گیری دارد

استان گلستان / اقتصاد ایران

دبیر اجرایی خانه کارگر استان گلستان گفت : افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نیازمند تصویب دولت نیست و دولت فقط هر ساله در جریان این مصوبه قرار می گیرد.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات