ورود
بستن

تهران ۲‌هزار زن کارتن خواب دارد؟!

تهران / جامعه

زنان کارتون خواب در تهران,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,آسیب های اجتماعی

کاپشن خاکستری رنگش را بالا کشید، باد از زیر منافذ سوراخ‌های روی کاپشن، تا مغز استخوانش رخنه می‌کرد. نگاهی به خیابان انداخت، با آنکه ساعتی از شب گذشته بود اما شلوغی در آن نقطه شهر بیداد می‌کرد. عده‌ای گرم صحبت بودند و عده دیگر دور پیت روغن که در آن آتش روشن شده بود، خودشان را گرم می‌کردند. ساعتی در کار نبود، اما از روی گذر زمان و ناپدید شدن مردم می‌شد فهمید که حالا زمان آمدنشان فرا رسیده است.

شرط تولید محتوا در فضای مجازی دشمن شناسی است/ هیچ کس نمی گوید فضای مجازی جمع شود اما روی نحوه مدیریت آن حرف داریم

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا در اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال فعالان فضای مجازی بسیج استان گفت: در کنار دشمن شناسی ، امام شناسی لازم است و اگر امام خود را خوب بشناسیم دشمنان خود را از دوستان تشخیص می دهیم و حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز این موضوع است.

پرونده لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام بسته شد

سیاسی / داخلی

لوایح مرتبط با FATF,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
با توجه به پایان مهلت قانونی یک ساله مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی مصوبه مجلس درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون CFT، پرونده بررسی این لایحه مشابه پرونده بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو در مجمع بسته شد.

واکنش‌های تهران برابر ارجاع احتمالی پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل

سیاسی / دولت

محمود واعظی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت
رئیس دفتر رئیس جمهوری با استناد به نامه اردیبهشت ماه روحانی به سران کشورهای اروپایی و موارد مطرح شده در آن ،تصریح کرد: تصمیم گیری درباره واکنش به مساله ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل از اختیارت دولت است.

وزیر راه: جعبه سیاه هواپیمای اوکراین در ایران خوانده می‌شود!

اقتصادی / اقتصاد ایران

محمد اسلامی,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,مسکن و عمران
وزیر راه و شهرسازی درباره آخرین وضعیت جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی با یادآوری اینکه مسئول بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری است، اعلام کرد که آماده سازی سخت افزاری و نرم افزاری برای انجام این کار در حال انجام است.

توضیحات موسوی درخصوص اظهارات ظریف در مورد احتمال خروج ایران از NPT

سیاسی / خارجی

سید عباس موسوی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
سخنگوی وزارت خارجه درخصوص اظهارات اخیر محمدجواد ظریف در مورد احتمال خروج ایران از ان پی تی در صورتی که اروپایی‌ها پرونده هسته‌ای ایران را به شورای امنیت ارجاع دهند، توضیحاتی ارائه کرد.

حذف برگه جریمه رانندگی از اسفندماه ۹۸

جامعه

رئیس پلیس راهنمايي و رانندگی نیروی انتظامی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
رئیس پلیس راهنمايي و رانندگی نیروی انتظامی با بیان این که سالیانه میلیاردها تومان صرف تهیه کاغذ جریمه می شود، خاطرنشان کرد: از اسفند ۹۸ قبض جریمه کاغذی بطور کامل در کشور حذف و این کار بصورت هوشمند انجام خواهد شد.

خوشحالی ایران از محرومیت احتمالی/ حفظ عزتی که خار چشم سعودی‌ها شد!

ورزشی / فوتبال و فوتسال

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2018/02/23/2/2197699.jpg

شاید بی سابقه باشد کشوری برای محرومیت تیم های فوتبالی اش جشن بگیرد ولی ایران و ایرانی برای سربلندی پرچم و عزت ملی اش از این محرومیت احتمالی خم به ابرو نمی آورد و بخاطر نگه داشتن عزتش خوشحال خواهد شد.

تیم تخصصی بازرسی از آموزشگاه های آزاد تشکیل می شود

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

https://media.mehrnews.com/d/2017/11/12/2/2633223.jpg

 نشست هم اندیشی اداره آموزشگاه آزاد و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با حضور مدیرکل، معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی، مسئول حراست،روسای ادارات آموزشگاه آزاد و آزمون و کارشناسان ستادی اداره آموزشگاه آزاد برگزار شد. 

اخذ مالیات برای سفر خارجی، افزون بر عوارض خروج از کشور است / برای تامین بودجه کشور راهی جز توسل به اخذ مالیات باقی نمانده

سیاسی / مجلس

شهاب‌الدین بی‌مقدار,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
یک نماینده مجلس تاکید دارد که ماده تصویب شده در مجلس، پیرامون اخذ مالیات از مسافرانی که قصد خروج از کشور را دارند، در راستای طرح جداسازی و مستقل کردن بودجه کشور از در آمدهای نفتی با توسل به مالیات انجام می‌گیرد.

پیشرفت فیزکی 65 درصدی پروژه های آبخیزداری در گلستان

اخبار استان های کشور / شمالی / استان گلستان

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1397/9/10/9028165_660.jpg

رئیس اداره کنترل سیلاب و آبخوان داری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: تا کنون 12 میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای اقدامات آبخیزداری در نظر گرفته شده که 65 درصد پروژه های آبخیزداری گلستان پیشرفت فیزیکی داشته است.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات