ورود
بستن

زنان تاثیر گذار در جامعه نقش هدایتگری دارند/ 7درصد انتصابات استان در اختیار زنان است

استان گلستان / جامعه / بانوان

رئیس کمیته زنان و خانواده ستاد دهه فجر استان گلستان گفت: زنان تاثیر گذار در جامعه نقش هدایتگری دارند و این بدان معنا است که یک بانو علاوه بر اجرای نقش خانه داری و فرزند داری باید در بطن جامعه ورود داشته باشند و در مسئولیتهای اجتماعی نفش آفرینی کنند.

رویداد ملی "یک صدا ایران"، مسیر کشف استعداد میهن‌پرستانه دانش‌آموزان گلستان است

استان گلستان / جامعه

رییس حوزه هنری گلستان گفت: میزبانی از رویداد ملی "یک صدا ایران"، آغاز راه کشف استعدادهای دانش‌آموزان استان در مسیر گسترش روحیه میهن‌دوستی، تقویت هویت ملی و اعتلای انقلاب اسلامی است

احیای خلیج گرگان دارای اهمیت ملی و فراملی است/کلنگ زنی و افتتاح ۱۸۴ پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه فجر

استان گلستان / اقتصاد ایران

فرماندار بندرگز گفت: احیای خلیج گرگان در منطقه دارای اهمیت ملی و فراملی است که با آغاز طرح لایروبی، از تهدید تلخ زیست محیطی فاصله گرفته است.

پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در ۲۶ هزار مترمربع از زمین‌های کشاورزی گرگان

استان گلستان / جامعه

دادستان مرکز استان گلستان گفت: برای پیشگیری از تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی و باغی، ۳۲ سازه در حال ساخت در اراضی کشاورزی گرگان به مساحت ۲۶ هزار مترمربع تخریب شد.

اجرای طرح پرورش آبزیان در خانه /پرورش ماهیان خاویاری موجب توسعه استان می شود

استان گلستان / اقتصاد ایران

مدیر کل شیلات استان گلستان گفت: پرورش آبزیان از جمله ماهیان خاویاری، ماهیان سردابی و زالو یکی از مهم ترین برنامه های شیلات برای توسعه این صنعت در استان است.

پرداخت ۲۴۷ میلیارد ریال تسهیلات به فعالان صنایع‌دستی گلستان

استان گلستان / اقتصاد ایران

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان با اشاره به افزایش ۳۶۰ درصدی میزان تسهیلات اعطایی به فعالان صنایع دستی در استان، گفت: امسال ۲۴۷ میلیارد ریال وام کم بهره پرداخت شد.

بودجه ناکافی شرایط را برای مسئولان ذیربط استانی سخت می‌کند

مجلس / اقتصاد ایران

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات برق، آب شرب، آب بندان ها و سدهای استان یکی از مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد اما بودجه ناکافی شرایط را برای مسئولان ذیربط استانی سخت می‌کند.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات