ورود
بستن

مردم کردکوی و نهادهای نظارتی مراقبت کنند / آیا برخی کاندیداها التزام عملی به اسلام دارند؟

انتخابات / یادداشت

یادداشت/اسماعیل البرزی

فلسفه تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا، بر اساس آیه " وَ شاوِر هُم فِی الاَمر " ( آل عمران _ ۱۵۹ )  استفاده از عقل جمعی و مشارکت دادن مردم در تصمیم سازی های مربوط به اداره کشور و به تبع از آن شهرها و روستاها است که این امر مصداق بارز مردم سالاری دینی، کارآمدی حکومت اسلامی و نفی استبداد است .

ربیعی : اشتغال موضوع اولین نشست هیات دولت در سال 96

اقتصادی / اقتصاد ایران

 اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی ,ربیعی

وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی گفت : دردولت تدبیر وامید وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی بدون مداخله گری و با ارئه فهم ، درک و نظریه جدید ابعاد مختلف مسائل مرتبط را با دیدگاه جدید بررسی و درسه حوزه تعاون،رفاه و کار پارادایم سازی کرد .

بهرام قاسمی : سفر روحانی به مسکو نقطه عطفی در همکاری‌های ایران و روسیه است/ بیش از ۱۰ سند میان دو کشور امضا می‌شود

سیاسی / خارجی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , بهرام قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران امیدوار است که سفر جناب آقای دکتر روحانی به مسکو، به نقطه عطفی در همکاری‌های میان دو کشور در زمینه‌های مختلف و به ویژه مسائل دوجانبه و همکاری‌های اقتصادی، بازرگانی، صنعتی و... تبدیل شود.

رحیمی : صلاحیت نامزدهای شورای شهر براساس اصل برائت بررسی می‌شود/ وارد نظارت استصوابی نخواهیم شد

تهران / انتخابات

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , شورای شهر

رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران گفت: حضور در رقابت شورای شهر و روستا حق مردم است و هیچ کس نباید از این حق قانونی و حقوق شهروندی به بهانه‌های مختلف منع شود و ممنوعیت‌های بی‌دلیل ایجاد کرد.

انتخابات شوراها و مخالفان توسعه در بندرترکمن

استان گلستان / انتخابات / یادداشت

یادداشت/ اسماعیل البرزی

نا گفته پیداست که روند توسعه در شهر بندرترکمن در ماههای اخیر شتاب فزاینده ای به خود گرفته است و بیش از همه شهروندان می دانند که این اتفاق نیکو پس از سال ها، با تمرکز شهردار میرزا زنجانی به انجام صادقانه وظایف و اهتمام تار و پود مجموعه مدیریت شهری به ارائه خدمات در خور شهروندان محقق شده است .

رکورد ثبت‌نام انتخابات شوراها در تهران شکست/ ثبت نام 127 زن

تهران / انتخابات

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,انتخابات شوراها

شمار داوطلبانی که به صورت قطعی در ششمین روز ثبت نام در حوزه انتخابیه شهر تهران، ری و تجریش برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش نام نویسی کردند به 660 تن افزایش یافت.

نام نویسی 4هزار و 151 نفر در انتخابات شوراهای گلستان

استان گلستان / انتخابات

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: تا پایان پنجمین روز نامنویسی پنجمین دوره انتخابان شوراهای شهر و روستا در این استان، 4151 نفر با مراجعه به فرمانداری ها و بخشداری ها ثبت نام کردند.

بهره برداری همزمان از 23 پروژه در کردستان با حضور رییس جمهور/ اشتغالزایی برای 6 هزار و 481 نفر

کردستان / دولت

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

با حضور رییس‌ جمهور در استان کردستان و به صورت ویدئو کنفرانس، حدود 23 طرح و پروژه اقتصادی و زیربنایی در سطح استان با قابلیت ایجاد اشتغال برای 6 هزار و 481 نفر افتتاح شد.

آخرین آمار ثبت کنندگان در انتخابات شوراها

سیاسی / انتخابات

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , انتخابات شوراها

آخرین آمار ثبت کنندگان در انتخابات شوراهادبیر ستاد انتخابات کشور در نشستی خبری به ارائه گزارشی از تعداد کل ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پر داخت و خاطر نشان کرد: تا ساعت 11 صبح امروز در مجموع 134 هزار و 212 نفر ثبت نام کرده اند.

کاندیداتوری ابراهیم رئیسی، نقطه پایان فعالیت جمنا؟

داخلی / انتخابات

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,ابراهیم رئیسی

با وجودی که برخی اصولگرایان کاندیداتوری ابراهیم رئیسی را نقطه پایان سازوکار جمنا می دانند اما عضو هیأت موسس و شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب می گوید به خاطر نامزدی آقای رئیسی مکانیزم تصمیم گیری تغییر نمی کند.

مردمان سرزمین من

یادداشت

واژگونی کامیون حامل پرتقال در شب عید در یکی از جاده های کشور که نگارنده به دلیل ایرانی بودن از بیان نقطه وقوع این تراژدی پرهیز می کند، حاوی این پیام تلخ و ویران کننده است که در عصر ارتباطات و در حالی که برخی جوانان این مرز و بوم قله های رفیع علمی را با ساخت موشک های محیرالعقول و غنی سازی اورانیوم ۲۰ درصدی در می نوردند و عده ای دیگر لباس غیرت و مردانگی بر تن کرده اند و هزاران کیلومتر آنسوتر به دفاع از مسلمین مظلوم جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند، این جماعت در تصویر شرم آور سرگرم انجام کدام ماموریت و نمایش کدام غیرت هستند؟

کرباسچی، مرعشی، هاشمی، حاجی و مهرعلیزاده جز گزینه‌های جدی اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران هستند

تهران / سیاسی

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

عضو شورای شهر تهران در خصوص گزینه‌های احتمالی اصلاح طلبان برای شهرداری تهران گفت: تاکنون صحبتی در این خصوص نشده، اما مهرعلیزاده، هاشمی، کرباسچی، حاجی و مرعشی از گزینه‌های جدی شهرداری هستند.

امام جمعه تهران: فرزندان خود را برای تحصیل در حوزه علمیه تشویق کنید

سیاسی

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

خطیب موقت نمازجمعه از خانواده‌ها خواست فرزندان خود را برای تحصیل در حوزه علمیه تشویق کنند و گفت: متاسفانه ما در حد امام جماعت هم نتوانستیم فرزندانمان را به حوزه‌ها بفرستیم و مبلغ برای دانشگاه‌هایمان نداریم.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات