هشدار روسیه نسبت به توقف پروازها میان این کشور و آمریکا

اخبار,اخبار بین الملل,هواپیما

وزارت خارجه روسیه به آمریکا هشدار داد که تاخیرهای فزاینده این کشور در صدور روادید ممکن است در نهایت منجر به قطع شدن پروازها میان دو کشور از طریق شرکت انحصاری "ایرو فلوت" شود.

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، شرکت هواپیمایی دولتی ایرو فلوت تنها شرکت هواپیمایی است که پروازهای میان آمریکا و روسیه را در کل سال انجام می‌دهد.

 

وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای گلایه کرد از اینکه زمان‌های انتظار برای مصاحبه‌هایی که به منظور صدور روادید آمریکا برای متقاضیان اعمال می‌شود اکنون به ۲۵۰ روز کشیده شده است.

 

در این بیانیه تصریح شد: به عبارت دیگر در این وضعیت درخواست دادن برای ویزای آمریکا غیرعقلانی است.

 

این وزارتخانه هشدار داد: شرکت ایرو فلوت ممکن است با تداوم این وضعیت مجبور به متوقف کردن پروازها میان دو کشور شود زیرا خدمه‌ها در حال تجربه مشکلات فزاینده در به دست آوردن روادید آمریکا هستند.

 

خبرگزاری دولتی ایتارتاس روسیه نیز به نقل از مقام‌های این شرکت به وجود آمدن این مشکلات مربوط به صدور روادید آمریکا را تایید کرد اما جزئیات بیشتری ارائه نداد.

 

وزارت خارجه روسیه تاکید کرد: اقدام اخیر آمریکا در بستن کنسولگری‌اش در سن‌پترزبورگ نباید تاثیری بر زمان انتظار صدور روادید می‌گذاشت.

  31 فروردین 1397
بخش : بین الملل
کد خبر: 61542
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز