حمله سایبری به نهادهای اقتصادی اسرائیل

حمله سایبری به اسرائیل,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,خاورمیانه
یک رسانه رژیم صهیونیستی اعتراف کرد تعدادی از نهادهای اقتصاد این رژیم مورد حمله سایبری قرار گرفته و برخی از این نهادها از این حمله آسیب دیده است.

روزنامه اقتصادی و عبری زبان کالکالیست در گزارشی به نقل از دو شرکت امنیت سایبری فعال در رژیم صهیونیستی اعتراف کرد این تهاجم که روز پنجشنبه انجام شد، آسیب هایی را به تعدادی از نهادهای این رژیم وارد کرده است.

 

گرچه این رسانه صهیونیست سعی کرد از میزان زیان های وارد شده بر اثر این حمله سایبری (cyber attack) بکاهد، اما به نقل از مدیر عامل یکی از این شرکت هاي امنیت سایبری اعتراف کرد، هکرها با استفاده از بدافزارهایی که از طریق سندهای پی دی اف و اکسل آلوده به رایانه های نهادهای اقتصادی وارد کرده اند تمام دیتاهای آن ها را حذف کرده و کامپیوترهای آن ها را در شرایطی که اکثر کارمندان به دور کاری تکیه کرده و بيش ترین نیاز به ارتباط رایانه ای و سایبری وجود دارد از کار انداخته اند.

 

کالکالیست و کارشناسان صهیونیست در گزارش خود فراموش نکردند که هکرهای ایرانی را عامل این اقدام معرفی کرده و تأکید کنند آن ها موفقیت های قابل توجهی را تا کنون در این زمینه داشته اند.

  25 مهر 1399
بخش : بین الملل
کد خبر: 68883
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز