محافظ آیت الله امامی کاشانی در سوریه شهید شد

 

مراسم تشییع شهید محسن فرامرزی که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در حلب سوریه به شهادت رسید با حضور آیت‌الله امامی کاشانی برگزار شد.آیت الله امامی کاشانی در این مراسم در حالی که با آوردن نام این شهید فرامرزی اشک میریخت گفت: این شهیدان داعش را به عقب راندند و خواب آمریکا و اسراییل را برای تشکیل دولت داعش پراندند.

مراسم تشییع محسن فرامرزی که 2 روز پیش در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در حلب سوریه به شهادت رسید، صبح امروز با حضور امام جمعه موقت تهران برگزار شد.آیت الله امامی کاشانی در این مراسم در حالی که با آوردن نام این شهید فرامرزی اشک میریخت گفت: این شهیدان داعش را به عقب راندند و خواب آمریکا و اسراییل را برای تشکیل دولت داعش پراندند.

ایشان همچنین به خبرنگار فارس گفت: محسن فرامرزی یک سرباز با اخلاص، باتدبیر و مدیریت بالا برای اسلام بود. من جوانی با این ادب و اخلاق و معلومات و شجاعت ندیده بودم. این شهید در تمام امور حالت فداکاری داشت.

گفتنی است محسن فرامرزی از محافظین آیت‌الله امامی کاشانی بود.

  4 دی 1394
بخش : مدافعین حرم / ایثاروشهادت
کد خبر: 51109
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز