فرمانده قرارگاه حمزه سید‌الشهداء
شهدای مدافع حرم ، شهدای راه عزت و عظمت
نگاه عزت‌مندانه ملت ایران در تبعیت از الگوهای بی‌نظیر هشت سال دفاع مقدس

به گزارش ساجدخبر از اردبیل ، فرمانده قرارگاه حمزه سید‌الشهداء گفت: شهدای مدافع حرم را شهدای راه عزت و عظمت سرمایه‌های نظام اسلامی است و با حضور چنین سرمایه‌هایی می‌توانیم کشورمان را از شر توطئه‌ها و فتنه‌های مختلف نجات دهیم.

سردار حسن رستگار‌پناه فرمانده قرارگاه حمزه سید‌الشهداء در یادواره شهدای عملیات بدر و خیبر که در حسینیه ثار‌الله اردبیل برگزار شد، اظهار کرد:  فرزندان رشید این مرز و بوم خارج از مرزها و هزاران کیلومتر در خاک سایر کشورها اجازه نمی‌دهند تا تروریست‌ها و گروه‌های معاند به مرزهای ایران نزدیک شده و بخواهد امنیت این کشور را به مخاطره بیندازد.

سردار حسن رستگار‌پناه گفت: شهدا پرچم‌داران واقعی اقتدار این مرز و بوم هستند و با همه توطئه‌ها و بدخواهی‌های استکبار امروز انقلاب اسلامی در منطقه به یک توان و قدرت مضاعف رسیده و در حقیقت از قدرت بازدارندگی خاصی برخوردار است.

وی بیان کرد: بعد از گذشت سال‌ها به برکت همین خون شهدا و روحیه ایثار و فداکاری این ملت در صحنه‌های منطقه‌ای و جهانی درخشش همراه با اقتدار داشته و به هیچ ابرقدرتی اجازه نداده است تا به مسیر شیطانی خود در مسیر عظمت و بالندگی نظام اسلامی صدمه بزند.

او ابراز داشت: اگر هشت سال دوران دفاع مقدس را با همه دستاوردهای آن مرور کنیم درمی‌یابیم که این هشت سال با همه سختی‌ها و فراز و نشیب‌ها ملت ایران را به نقطه عزت و خوداتکایی رسانده و به حفظ آبرو و حیثیت این ملت کمک کرده است.

سردار حسن رستگار‌پناه در رابطه به شهدای فاخر منطقه آذربایجان اشاره کرد و گفت: یاد و خاطره سرداران و شهدای فاخر منطقه آذربایجان را در هشت سال دفاع مقدس در قالب لشکر عاشورا گرامی می داریم.

رستگار‌پناه خاطرنشان شد: به اذعان همه دوستان و دشمنان فرزندان رشید این مرز و بوم چنان در هشت سال دفاع مقدس در صحنه دفاع از این انقلاب و تبعیت از امام و ولایت در صحنه حاضر بودند که هیچ حرکتی نتوانست اراده آنها را ضایع کند.

رستگار‌پناه ضرورت قدر دانستن این سرمایه‌های عظیم را به همه مسئولان گوش‌زد کرد و افزود: مسئولان باید قدر این مردم بی‌ادعا اما با بصیرت را بدانند و در حل مشکلات مادی و معنوی آنها قدم پیش بگذارند.

وی امنیت کشور را امنیت پایدار و برخاسته از نگاه عزت‌مندانه ملت ایران در تبعیت از الگوهای بی‌نظیر هشت سال دفاع مقدس توصیف کرد و ادامه داد: به یقین امروز جوانان این مرز و بوم در شجاعت و دفاع از این کشور روحیه‌ای کمتر از شهدا ندارند و همواره در میدان آماده رشادت هستند.

 

  4 اسفند 1394
بخش : مدافعین حرم / اردبیل
کد خبر: 52341
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز