نخستین نکوداشت پدران شهدا در گلستان برگزار شد

نخستین مراسم نکوداشت والدین گرانقدر شهدای استان گلستان به منظور تکریم و تجلیل از پدران بزرگوار شهدا در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

در نخستین مراسم نکوداشت والدین گرانقدر شهدای استان گلستان که در راستای اجلاسیه سرداران و 4 هزار شهید گلستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان دوران دفاع مقدس، از 9 پدر شهید مدافع حرم استان گلستان نیز قدردانی شد.

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان در این مراسم گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید در زندگی ما تاثیرگذار باشد و ادامه‌دهنده راه شهدا در حفظ نظام اسلامی و کشور باشیم.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم مبنی بر جایگاه والای شهیدان، اظهارداشت: در آن عالم همه موجودات زنده هستند، اما نوع زنده بودن شهدا با بقیه فرق دارد و از نعمت‌های الهی بسیار برخوردار خواهند بود.

امام جمعه گرگان اظهار کرد: برای جای گرفتن در آن رتبه و همتراز بودن با شهدا، بدون شک باید در مسیر آنها گام برداریم و راه شهیدان که همانا حفظ نظام، انقلاب و کشور است را ادامه دهیم.

نماینده ولی فقیه در گلستان تصریح کرد: بهترین نعمت بهشت، دیدار با ذات اقدس الهی است که شهیدان از این نعمت برخوردار بوده و ادامه دهندگان راه آنان نیز می‌توانند از این نعمت برخوردار شوند.

در استان گلستان یک‌هزار و 938 مادر شهید و 980 همسر شهید زندگی می‌کنند.

  8 اردیبهشت 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز