اولین نکوداشت پدران شهدای گلستانی در سال 95 برگزار شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری اولین نکوداشت پدران شهدای گلستان با حضور مسئولین خبر داد.

اولین نکوداشت پدران شهدای استان امروز چهارشنبه 8 اردیبهشت 95 با حضور نماینده ولی فقیه و مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.
علی اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن خیر مقدم افزود: این مراسم در ادامه ی مراسم پدران آسمانی بوده که در گلزار شهدا با حضور فرزندان شهدا برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران درسخنانی با تجلیل از مقام شهدای گرانقدر خاطر نشان کرد: شهدا متعلق به همه است و اگر امروز امنیتی است به واسطه خون این شهدای عزیز است.
وی تصریح کرد:خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف مهم بنیاد شهید و از وظایف ملی و حاکمیتی است.
فاضلی یادآور شد: یقینا یکی از خصلت هایی که موجب رضایت و خشنودی پروردگار می شود دوستی با دوستان شهدا و دشمنی با دشمنان شهدا خواهد بود.
در ادامه آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان ضمن ایراد سخنرانی و تبریک ماه مبارک رجب تصریح کرد:  بهترین هدیه  برای شهدا زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان وتکریم و تجلیل از پدران شهدا است.
نماینده خبرگان رهبری متذکر شد: فرهنگ ايثار و شهادت بايد در زندگي ما تاثيرگذار باشد و ادامه دهنده راه شهدا در حفظ نظام اسلامي و كشور باشيم.
بنا بر این گزارش،در پایان مراسم از پدران شهدای مدافع حرم  با اهداء لوح یادبود تجلیل شد. 


  9 اردیبهشت 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز