پیکر مطهر سه شهید مدافع حرم در دانشگاه فردوسی تشییع می‌شود

همزمان با پنجمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه فردوسی مشهد، پیکر شهید مصطفی عارفی و دو تن دیگر از شهدای مدافع حرم که به تازگی در دفاع از حرم های اهل بیت (ع) به شهادت رسیده اند، روی دوش دانشجویان تشییع خواهد شد.

صادق شالچیان، جانشین مسئول حوزه بسیج دانشجویی در گفتگو با این پایگاه، از برگزاری پنجمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه فردوسی مشهد خبر داد و گفت: نوزدهم اردیبهشت ماه همزمان با سالروز تدفین شهدای گمنام دانشگاه فردوسی، پنجمین یادواره این شهدا با رویکرد بزرگداشت شهدای مدافع حرم و تقدیر از خانواده‌های آنان برگزار می‌شود.

وی افزود: این یادواره پس از نماز مغرب و عشاء آغاز می شود و با قرائت زیارت عاشورا بر مزار شهدا، سخنرانی حجت الاسلام پناهیان، روایتگری سردار مدافع حرم و مرثیه سرایی حاج رضا نریمانی در مسجد حضرت زهرا (س) ادامه خواهد یافت و در انتها، جمعی از خانواده های معزز شهدای مدافع حرم مورد تقدیر قرار می گیرند.

index

شایان ذکر است که در همین مراسم، پیکر شهید مصطفی عارفی و دو تن دیگر از شهدای مدافع حرم که به تازگی در دفاع از حرم های اهل بیت (ع) به شهادت رسیده اند، روی دوش دانشجویان دانشگاه فردوسی تشییع خواهد شد. پیکرهای مطهر این شهدا، دوشنبه 20 اردیبهشت ساعت ۹ صبح از مهدیه مشهد به سمت حرم رضوی تشییع خواهد شد.

  15 اردیبهشت 1395
بخش : مدافعین حرم / خراسان رضوی
کد خبر: 53385
مرجع: دانا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز