رییس جمهور در مراسم عزاداری با کارگران شیشه ساز:
کار و تولید مهم‌ترین اولویت و نیاز امروز کشور ماست

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور پس از بازدید از کارخانه شیشه مینا و عزاداری اربعین حسینی(ع) در جمع کارگران و کارکنان این مجموعه تولیدی در گفت‌و‌گویی با خبرنگاران، ‌اظهارداشت:کسب روزی حلال، تلاش برای رفع نیازمندی‌های جامعه و مردم و کار و کوشش برای توسعه و آبادانی و رساندن کشور به قله‌های علم و پیشرفت، از اولویت‌های ایران اسلامی است.
وی کار و تولید را مهم‌ترین اولویت و نیاز امروز کشور دانست و تأکید کرد: رونق اقتصادی و رفاه اجتماعی بدون قرار گرفتن در مسیر تولید محقق نخواهد شد و رسیدن به این هدف تنها با اراده کارگران و تولیدکنندگان حاصل می‌شود.
رئیس‌جمهور اضافه کرد: امروز مبارزه با استکبار و دشمنان با کار، جهاد اقتصادی و تلاش و نه با شعار ممکن است و هر چه در مسیر پیشرفت، توسعه و آبادانی ایران اسلامی بیشتر تلاش کنیم، دشمنان مأیوس‌تر خواهند شد.
روحانی با تسلیت ایام اربعین حسینی،  راهپیمایی میلیونی عاشقان اهل بیت(ع) در اربعین حسینی را با تأسی از حضرت زینب کبری(س) و اهل بیت(ع) دانست و اظهارداشت: عاشورا روز شور بزرگ حسینی و اربعین روز سوز حسینی است.
وی در جمع کارگران و تلاش‌گران در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور و عزاداری با آنان در اربعین حسینی را نشان‌دهنده جایگاه ویژه کار و تولید برشمرد و  گفت: این عزاداران هم نشانه‌ای از تلاش برای پیشرفت کشور هستند و هم عزاداری‌شان نشان از آمیختگی زندگی آنان به عشق اهل بیت(ع) دارد.
رئیس‌جمهور صبح امروز و همزمان با اربعین حسینی با حضور در کارخانه شیشه‌سازی مینا ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مجتمع صنعتی، در جمع عزاداران حسینی به عزاداری اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) پرداخت.

  11 آذر 1394
بخش : خبرها / اقتصاد ایران
کد خبر: 50541
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز