رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش
تذکر رهبر انقلاب به دولت درباره انتخابات

رهبر معظم انقلاب فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش فرمودند: مسئولین دولتی درگیر مسائل روزنامه‌ای و تبلیغاتی انتخابات نشوند و انتخابات آنها را از مسائل مستمر غافل نکند.
فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با فرمانده کل قوا دیدار کردند.

 به مناسبت سالروز بیعت تاریخی همافران با حضرت امام خمینی در ۱۹ بهمن ۵۷، فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش صبح امروز در حسینیه‌ی امام خمینی با فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای دیدار کردند.

رهبر انقلاب در این دیدار انتخابات را مصداق "اِن تنصُروا الله یَنصُرکم" دانستند و گفتند: اگر جمهوری اسلامی را نصرت دهید آن وقت خدا شما را نصرت می‌کند.

ایشان تصریح کردند: از اول انقلاب تا امروز هم قدرت‌های مادی درجه یک دنیا روبه‌روی نظام اسلامی بودند و نتوانستند کاری از پیش ببرند.

رهبر انقلاب افزودند: وقتی انتخابات همگانی می‌شود، کشور و نظام جمهوری اسلامی عزت پیدا می‌کند و بیمه می‌شود، آن‌وقت انتخابات برای همه‌ی مردم فریضه‌ای می‌شود که باید در آن شرکت کنند.

حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای همچنین گفتند: مسئولین دولتی درگیر مسائل روزنامه‌ای و تبلیغاتی انتخابات نشوند و انتخابات آنها را از مسائل مستمر غافل نکند.

ایشان افزودند: یکی از مسائل اساسی، مقاوم‌سازی کشور در کار اقتصادی است که دشمن نتواند از طریق اقتصاد، خواسته‌ی خود را تحمیل کند.

رهبر انقلاب گفتند: دشمن لبخند می‌زند اما مواظب باشید که پشت لبخند او چیست. در مقابل ما یک جبهه‌ی دشمنی در اقتصاد و فرهنگ و آسیب‌های اجتماعی وجود دارد.

ایشان با بیان اینکه غفلت از دشمن، افتخاری ندارد گفتند: دشمن چون از دشمنی فرو می‌ماند در لباس دوستی ضربه می‌زند.

رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه اگر اقتصاد کشور را از درون مقاوم کنیم، عمده‌ی مشکلات مانند بیکاری، رکود و تورم از بین می‌رود، گفتند: کشور با این عظمت، انسان خجالت می‌کشد که میوه‌ی خارجی وارد می‌شود. منابع را به سمت تولید هدایت کنید نه واردات.

  19 بهمن 1394
بخش : خبرها / سیاسی / انتخابات
کد خبر: 52062
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز