درپی استیضاح شهردار لواسان مطرح شد ؛
شهروندان شهر لواسان ، شهردار خود را نقد کردند

 

در پی خبر استیضاح شهردار لواسان و در مصاحبه از شهروندان این شهر در خصوص عملکرد شهرداری این شهر در دوره پنجم فعالیت شوراهای اسلامی ، شهروندان با ابراز ناخرسندی از روند اجرایی پروژه های عمرانی و برخی ساخت و سازهای غیرمجاز که موجب بهم ریختگی نظم شهری و انضباط زندگی شهروندی در شهر زیبا و اکوتوریستی لواسان شده است، از سوء رفتار و بی مهری شهردار این شهر به خانواده معزز شهدا و ایثارگران ابراز گله مندی کردند و از مسئولان کشوری خواستار رسیدگی به این امر شدند .

هفته گذشته شهردار لواسان، با بی مهری و رفتار ناشایست  نسبت به مادری که با تصویر فرزند مفقودالاثر خود به دیدار شهردار رفته بود ، باعث شوک عصبی و اورژانسی شدن حال این مادر شهید شد ! این مادر شهید که بیش از 30 سال است در انتظار جوان خود چشم به هر راهی دوخته است ، برای بیان مشکل خود به دیدار شهردار این شهر رفته بود اما ... .

فارغ از بغض قلمی که ما آن را امانت الهی برای خود می دانیم و هرگونه بی احترامی به خانواده شهدا را محکوم می کنیم ، شهروندان با بیان این اتفاق در دفتر شهرداری که خادم این شهروندان است و به واسطه همین انقلاب و جنگ و جوانهای این شهر که اکنون عنوان درخشان شهید و ایثارگر را قبل از نام و نام خانوادگی خود دارند ، بر مسند شهردار بودن این شهر نشسته است، از مسئولان بنیاد شهید و ایثارگران و همچنین از مسئولان نظام خواستار رسیدگی به این موضوع و دلجویی از این مادر شهید شدند .

زمزمه های شهروندان مبنی بر هزینه های اجرای پروژه های عمرانی از جمله اختصاص بیش از 250 میلیون تومان برای نور پردازی پل عابر! دور کردن واحد شهدا و ایثارگران از ساختمان اصلی شهرداری، هزینه چند میلیونی برای ضیافت مهمانان شهرداری از استانداری! صرف دو میلیارد تومان فقط برای یک آبنما ! زدن آلاچیق در داخل گلخانه شهرداری با هزینه ای در حدود هشتاد میلیون تومان! بکارگیری پیمانکارانی که منتسب به کارکنان شهرداری و شورای اسلامی و بسیاری از موارد که در میان شهروندان زمزمه می شود و گله مندی آنها از نحوه عملکرد شهرداری مواردی بود که شهروندان خواستار رسیدگی به آن از سوی مراجع قانونی از جمله نمایندگان مردم در شورای اسلامی را داشتند .

شایعه های واگذاری یک باب آپارتمان به مهران مدیری در محله ترک مزرعه به جهت بازی یکی از منتسبین کارکنان شهرداری در فیلم در حاشیه و موارد غیر قانونی دیگر این روزها نقل محافل شهروندان است .

در تماسهای متعدد با شورای اسلامی این شهر و شهردار این شهر هیچیک از عزیزان یا جوابگوی تلفن نبودند و یا حاضر به توضیحات مستند از موارد فوق الاشاره نشدند. این پایگاه خبری آمادگی درج توضیحات شهردار و شورای اسلامی این شهر را  در ادامه همین خبر دارد .  

  12 اسفند 1394
مرجع: معصومه مرتضوی - خبرنگار سایت ساجد خبر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 2
  • دلسوز | 13/12/1394 - 01:11

    احسنت ، با کمال تاسف گوشه ای از عینیاتی هست که وجود دارد
  • شهروند | 13/12/1394 - 16:12

    ما جرات نقد ایشان را نداریم
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز