امام جمعه گرگان:
دولت در مسیر حرکت اقتصاد مقاومتی قرار گیرد

امام جمعه گرگان گفت: دولت باید در مسیر حرکت اقتصاد مقاومتی قرار گیرد و همه‌ قوا و اقشار مختلف مردم برای تحقق اقتصاد مقاومتی دست به دست هم دهند تا بتوان این مهم محقق شود.

آیت‏‏‎الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه‎های نماز جمعه شهر گرگان با اشاره به فرا رسیدن سال نو و ایام نوروز اظهار کرد: فضای فعلی اقتصادی در کشور زیبنده یک کشور اسلامی نیست و باید برای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی تلاش ویژه شود.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی مهم‎ترین مسئله امسال است که مقام معظم رهبری در سخنرانی اول سال به آن تاکید ویژه کردند، گفت: هم اکنون بر اساس سیاست‎های غلط غرب مشکلات اقتصادی در همه کشورهای دنیا رخ داده است.

نورمفیدی افزود: دولت باید در مسیر حرکت اقتصاد مقاومتی قرار گیرد و همه‌ قوا و اقشار مختلف مردم برای تحقق اقتصاد مقاومتی دست به دست هم دهند تا بتوان این مهم محقق شود.

وی در ادامه به حوادث بلژیک اشاره کرد و گفت: حوادث بلژیک ساخته و پرداخته خود غربی‌ها است.

امام جمعه گرگان گفت: دشمنان اسلام در تلاش هستند اسلام‎هراسی را در دنیا ترویج دهند تا بتوانند به اهداف استکباری خود در جهان برسند.

 

  6 فروردین 1395
بخش : خبرها / استان گلستان
کد خبر: 52814
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز