دکتر حسین فهیمی سرپرست دانشکده علوم و فناوری های نوین:
دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ازامکانات و تجهیزات مناسبی برای انجام کارهای تحقیقاتی دانشجویان برخوردار است
دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ازامکانات و تجهیزات مناسبی برای انجام کارهای تحقیقاتی دانشجویان برخوردار است .

دکتر حسین فهیمی سرپرست دانشکده علوم و فناوری های نوین طی سخنانی به دانشجویان سفارش کرد:برای نگارش پایان نامه از همفکری استادان وتجهیزات پیشرفته مراکز تحقیقات دانشگاه استفاده کنید . معرفی دانشجو به مراکز تحقیقاتی خارج از دانشگاه صرفاٌ با مجوز و طبق شرایط و ضوابط آئین نامه ها و بخشنامه های پژوهشی امکانپذیر است.

به گزارش صیدنیوز، با توجه به امکانات همه جانبه ای که از حیث استادان پژوهشگر و مراکز تحقیقاتی وجود دارد از پرداخت هرگونه هزینه بدون مطالعه و چشم بسته به موسسات و سازمان های منفعت جو خود داری کنید. دانشجویان برای نوشتن پایان نامه پول ندهید . در صورت نیاز به انجام پژوهش درمراکز تحقیقاتی خارج از دانشگاه حتماٌ ازراهنمائی و مشاوره دلسوزانه مسئولان ارشد دانشکده ها و کارشناسان پژوهشی استفاده کنید . براساس قوانین و استانداردهای پژوهشی وزارت علوم داشتن یک نفر استاد راهنما و استاد مشاور برای پایان نامه های مقطع کارشناسی الزامی است . تغییر استاد راهنما تنها در صورت ارائه مستندات و پس ازطرح درکمیته پژوهشی امکان پذیر است در انجام مطلوب ثبت پرو پوزال های پژوهشی واصلاح فرآیندهای اداری مربوط به پایان نامه های دانشجویی تابع مقررات و بخشنامه های پژوهشی هستیم . با وجود تیم پزشکان و استادان برجسته علوم پزشکی آزاد اسلامی و امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و فضای مطلوب مراکز تحقیقاتی نیازی به گرفتن استاد مشاور و راهنما از سایر دانشگاه های دولتی وجود ندارد . رعایت پژوهش های مبتنی بر اخلاق حرفه ای و شفافیت در پرداخت هر گونه هزینه تحقیقاتی از اصول اولیه پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی است . برای آشنائی هرچه بیشتر با امکانات و تجهیزات مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی دانشگاه لازم است از همفکری استادان و مسئولان ارشد دانشکده ها استفاده کنید . دکتر مریم حسن زاد رئیس مرکز تحقیقات ژنومیک دانشگاه علوم پزشکی تهران با وجود امکانات گسترده ای که در مراکز تحقیقاتی دانشگاه وجود دارد انجام کارهای تحقیقاتی دانشجویان قبل از همه چیز به نفع خود دانشجویان است . یکی از مهمترین مزیت های استفاده از استادان محقق وتجهیزات آزمایشگاهی در مراکز تحقیقاتی دانشگاه این است که پایان نامه ها و پروژهای تحقیقاتی دانشجویان زیر نظرو حمایت مسئولان ارشد دانشگاه انجام می شود .

خبرنگار:میلاداصفهانی

  1 فروردین 1396
بخش : خبرها / فناوري و اطلاعات
کد خبر: 59810
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز