فرمانده سپاه گلستان:
تمرکز دشمنان بر تهدیدات نرم در بستر فضای مجازی است

 فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: هر چند دشمن تهدیدات نیمه سخت را رها نکرده اما تمام تمرکز خود را در عرصه جنگ نرم بخصوص در بستر فضای مجازی قرار داده که باید نسبت به آن هوشیار بود.

به گزارش صید نیوز، سردار علی ملک شاهکوهی ظهر پنج شنبه در همایش متمرکز خانوادگی پاسداران اظهارکرد: دشمنان ما از همان روزهای نخستین شکل گیری انقلاب با سه مدل تهدید سخت، نیمه سخت و نرم به مبارزه با انقلاب اسلامی پرداختند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: در عرصه تهدیدات سخت در دهه ۶۰ با حماسه‌های دوران دفاع مقدس توسط شهدا و رزمندگان مخلص تهدید دشمن به جایی نرسید.

وی بیان کرد: در عرصه تهدیدات نیمه سخت دشمن به دنبال ایجاد فتنه و اغتشاش در وقایعی همچون سال ۷۸، ۸۸ و آبان ۹۸ بود که با بصیرت فوق العاده مردم باز هم کار به جایی نبردند.

ملک شاهکوهی اضافه کرد: هرچند دشمن هنوز هم تهدیدات نیمه سخت را رها نکرده اما تمام تمرکز خود را در عرصه جنگ نرم بخصوص در بستر فضای مجازی قرار دارد که باید نسبت به آن هوشیار بود.

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: برادران و خواهران بدانید آینده متعلق به اسلام بوده و گفتمان انقلاب اسلامی در حال گسترش در تمام دنیا است.

  11 آذر 1400
بخش : خبرها / استان گلستان / جامعه
کد خبر: 71954
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز