فرمانده سپاه نینوا گلستان:
اندیشه سلیمانی در حال تکثیر شدن است

سردار ملک شاهکوهی گفت: شهید سلیمانی و اندیشه سلیمانی در حال تکثیر شدن است.

به گزارش صیدنیوز، سردار علی ملک شاهکوهی صبح امروز در آیین گرامیداشت علمداران بصیرت و دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در گرگان اظهار کرد:  یکی از ویژگی های اصلی ولایتمداری شهید سلیمانی بود و اگر می خواهیم مشکلات کشور حل شود باید به این شهید بزرگوار تاسی کنیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان ادامه داد: اگر مکتب شهید سلیمانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم مشکلات کشور حل می شود.

ملک شاهکوهی بیان کرد: شجاعت شهید سلیمانی و نترسیدن آن از دیگر ویژگی های این شهید بزرگوار بود و در میدان جنگ با داعش نخستین مسئله حاج قاسم مردم بودند.

وی افزود: یکی از ویژگی از سردار سلیمانی مردمی بودن آن است و شعار سردار سلیمانی این بود که ما مدیون مردم هستیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان: متذکر شد: وقتی عراق به ما حمله کرد وقتی بنی صدر نامه به امام (ره) نوشت که نمی توانیم ایستادگی کنیم ولی امام(ره) به پشتیبانی این ملت هشت سال جنگ را اداره کرد.

ملک شاهکوهی افزود: با این مشخصات شهید سلیمانی مرد میدان بود، شهید سلیمانی در همه ابعاد صاحب اندیشه و فکر بود حتی در سیاست و مسائل فرهنگی و اجتماعی نقش داشت.

وی گفت: باید راه سردار بزرگ اسلام را ادامه دهیم و برای این کار باید به مولفه های سردار سلیمانی توجه کنیم.

این مقام مسئول متذکر شد: شهید سلیمانی و اندیشه سلیمانی در حال تکثیر شدن است و این در حالی بود که  آمریکایی ها تلاش کردند   نام سردار سلیمانی را از صحنه روزگار حذف کنند.

  13 دی 1400
بخش : خبرها / استان گلستان / جامعه
کد خبر: 72023
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز