یادداشتی از عبدالرسول جوادی بالاجاده

صریح ترین وجه نمایشی دشمنی با ملت ایران در حرکتهای تروریستی حادثه دیروز مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) نمایان شد.
اقدام کور و تروریستی دیروز تهران نشان از بیان صریح ترین وجه نمایشی دشمنی با ملت بزرگ ایران اسلامی است که از سوی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقدس ترین مکانهای کشور( حرم مطهر بنیانگذار نهضت و خانه ملت مجلس شورای اسلامی) به وقوع پیوست.
حادثه ای که به یقین طراحی و صحنه گردانی آن دشمنان دیرین نظام و ملت (آمریکا، اسرائیل و رژیم صهیونیستی) با هدف ایجاد رعب و وحشت و ناامنی در داخل کشور با اهدافی از پیش تعیین شده را پیگیری می کند.
این در حالی است که دشمنان و طراحانِ اینگونه حرکتهای تروریستی فراموش کردند که ملت بزرگ و مقاوم ایران اسلامی دانش آموختگان نهضت و فرهنگ عاشورایی هستند و این ترقه بازیهای آنان ( به تعبیر مقام معظم رهبری ) خلل و خدشه ای بر اراده آهنین ملت غیور و مقام ایران اسلامی وارد نخواهد کرد.
آنان فراموش کرده اند که ریشه های مقاومت و دفاع مردم ایران اسلامی هنوز هم مانند سالهای دفاع مقدس محکم و سر سختانه خواهد بود و به یقین خواب را از چشمان دشمنان و طراحان این حرکت تروریستی خواهد گرفت، همچنان که در هشت سال دفاع مقدس همه حامیانِ کشورِ مهاجم را عقب نشاندند و پرچم پیروزی را بر بام ایران اسلامی برافراشتند.
آنها فراموش کرده اند که ملت بزرگ ایران از دژی بسیار مستحکم و ستونی استوار چون رهبری فرزانه برخوردارند که بصیرت، شناخت، دشمن شناسی و آینده نگری ایشان همیشه ترسیم کننده خطوط دفاعی برای نظام مقدس و ملت بزرگ ایران اسلامی بوده است.
ملت ایران در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دیده بسیار نگریسته اند که منافقین و معاندین  نظام مقدس و ملت بزرگ در صحنه های تروریستی دهه اول انقلاب، بهترین شخصیتهای انقلابی و جوانان را مجروح و به شهادت رسانده اند.
حال با این حرکت سبکسرانه که طراحان آن در فکر ضربه زدن به نظام و کشور هستند، به هوش باشند که با اتحاد و وفاق ملی همه ایرانیان سرافراز در سایه تدابیر حکیمانه رهبری و فرماندهی نیروهای حزب اللهی و با اقتدار سپاه پاسداران و نیروهای بسیج مردمی، سیلی و ضربه ای محکم خواهند خورد.
طنین صدای الله اکبرِ ایرانیان، نشان محکومیت شما نابخردان معاند بود که اگر غرش های از گلو برآمدة آنان به مشتهای آهنین و حرکتهای عاشورایی و حماسه های حسینی تبدیل شود هیچ قدرتی در جهان مقابله و رویارویی با این ملت را نخواهند داشت.
نمونه هایی از این ملت بزرگ تحت عنوان نیروهای حزب اللهی و با اقتدار سپاه پاسداران و نیروهای بسیجی و سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای توانمند و با اقتدار انتظامی که هوشمندانه و با بصیرت و قدرت بالای نظامی و امنیتی در کوتاه ترین زمان ممکن نقشه های تخریبی دشمنان را شناسایی و منحدم نمودند را میتوان به عین دید.
حال اگر ولی امر مسلمین جهان، رهبر فرزانة انقلاب، حکم به جهاد فرمایند، همه ایرانیان، سربازانِ این جبهه دفاع، به صف خواهند شد و سیلی محکمی را بر طراحان حملات تروریستی و معاندان نظام وارد خواهند ساخت.
ضمن محکوم کردن این حرکت تروریستیِ دشمنان و طراحان آن، یاد هم وطنان عزیزمان که در این حادثه به شهادت رسیده اند را گرامی داشته و صبر و اجری جزیل برای بازماندگان و علوّ درجات را برای آن عزیزان و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه را مسألت می نماییم/.

مدیر مسئول سامانه اطلاع رسانی سورم سرا

  18 خرداد 1396
بخش : یادداشت
کد خبر: 57860
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز