صفحه اصلي > یادداشت > مسئله این است! / سگ خانم بازیگر یا گردنبند ورزشکار معروف؟!

مسئله این است! / سگ خانم بازیگر یا گردنبند ورزشکار معروف؟!


8 آذر 1399. نويسنده: Admin

مسئله این است! / سگ خانم بازیگر یا گردنبند ورزشکار معروف؟!

به گزارش صیدنیوز، در پی پیدا شدن «پینگیل» سگ خانم بازیگر که توسط عده ای بی رحم به سرقت رفته بود، موجی از شور و نشاط جامعه را فرا گرفت و مردم گرانی، تحریم، اختلاس ها، دستگیری مسئولان فاسد، انتخابات آمریکا و ... را به فراموشی سپردند و فقط کم مانده جامه بدرند و به قول نقی معمولی از فرط خوشحالی زوزه بکشند! اصل خبر به روایت جراید ...

حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم در صفحه اینستاگرام خود خبر از پیدا شدن سگ خود دادند. حدیثه تهرانی بازیگر جوان کشورمان به همراه همسرش کیان مقدم با انتشار ویدئویی از خود در صفحه اینستاگرامش، با بغض و خوشحالی وصف ناپذیری خبر از پیدا شدن سگشان دادند و از کسانی که در این مدت از داخل و خارج کشور تماس گرفتند و ابراز محبت نمودند تشکر کردند! حدیثه تهرانی گفت: «سگ ، این حیوان های زبان بسته را ندزدید، شاید بیماری داشته باشند و به خانواده ای که با آن ها زندگی می کنند وابسته باشند»!

در همین رابطه گفتگوی کوتاهی با «پینگیل» سگ خانم بازیگر انجام دادیم که خواندن آن خالی از لطف نیست و حاوی نکات اجتماعی فراوانی است!

-         از روز حادثه بگوئید

-         اجازه بدهید من قبل از هر چیز از همه دوستان و آشنایانی که در این مدت از داخل و خارج کشور با سرکار خانم حدیثه تهرانی از بزرگان عرصه هنر کشور و همسر محترم شان کیان مقدم از خوبای موسیقی مملکت، به صورت حضوری، تلفنی، پیامکی، واتس آپی، تلگرامی، اینستاگرامی و ... همدردی کردند و اظهار محبت داشتند، یک قدردانی سگی داشته باشم و از همین جا دست و صورت تک تک شان را لیس می زنم و برایشان دم تکان می دهم!

برای صدا و سیمای مملکت هم متاسفم که خبر دزدیده شدن گردنبند علی دایی و خفت گیری از دختر قاسم خانی را با آب و تاب پوشش می داد،  ولی ظاهراً ما هویچ هستیم که حتی به صورت زیر نویس هم به سرقت ما اشاره نشد... بگذریم... در ضمن اصلاً دوست ندارم راجع به اون لحظات تلخ و خاکستری صحبت کنم!

-         نظرتان راجع به شنا بر خلاف آب و اظهار نظرت سوفسطایی برخی سلبریتی ها چیست؟

دوست من یا شما نمی دانید شنا چیست یا در جهت یابی مشکلات اساسی دارید. شما هزینه زندگی خودت را با زندگی لاکچری سلبریتی ها مقایسه نکن. زندگی سلبریتی ها مخارج  خاص خودش را دارد و این ها باید برای جذب فالوئر و تبلیغات در اینستاگرام تمام هنرشان را به کار ببندند. اصلاً شما می دانید خانم برس گره باز کن من را چند خریده است؟! آیا شما از قیمت لوسیون تخصصی پاک کننده گوش سگ خبر دارید؟ (بیا جلو تر همین دندون عقبی را نگاه کن! خانم فقط 10 میلیون پول عصب کشی همین دندون رو داده !) در ثانی شما فکر میکنید ما هنوز مثل چهار صد سال پیش استخوان سق می زنیم؟! در جریان هستید هر وعده غذای سگ با دلار نیمایی چقدر آب می خورد؟! در ضمن وقتی مردم دوست دارند، در مورد ریز جزییات زندگی سلبریتی ها خبر داشته باشند باید هزینه این آگاهی را هم بپردازند!

 

-         نظرتان راجع به دخالت سلبریتی ها در سیاست و اظهار نظر در اموراتی که در آن تخصص ندارند، چیست؟

شما ملاحظه بفرمائید وقتی نماینده مجلس راجع به ارنج تیم ملی نظر می دهد؛ وقتی فوتبالیست هنرپیشه و خواننده می شود؛  هنرپیشه مجری گری می کند؛ لیسانس کشاورزی در صدا و سیما تهیه کننده می شود و قس علی هذا ... آن وقت شما انتظار دارید سلبریتی با چندین میلیون فالوئر که حاضرند برای رنگ لاک ناخن پای سلبریتی محبوب شان، در رفراندم شرکت کنند، سکوت کند و راجع به مسائل روز کشور و دنیا نظر ندهد؟! پس فردا هوادار به این سلبریتی ایراد نمی گیرد که چرا مثلاً در خصوص مقوله انتخابات ما را تنها گذاشتید؟! ما بدون نظرات شما چگونه کاندیدای اصلح را شناسایی کنیم؟! بنابراین نباید از نقش سلبریتی ها در لایه های مختلف جامعه غافل شد و آن را به باد استهزا گرفت!

-         جناب پینگیل سخن پایانی تان را بفرمائید.

حقیقت امر آن دوران که می گفتند «پیش سگ انداز از دور استخوان» گذشته است و الان سگ ها برای خودشان حامیانی دارند. انتظار داریم در مورد تغذیه و وسایل نگهداری از سگ مثل ناخنگیر، قلاده، شامپو ، پد آموزش ادرار، ظرف غذای سیلیکونی، کیف حمل و نقل سگ، عطر مخصوص سگ، قطره ضد کنه، ست مسواک و خمیر دندان توله سگ، پرزگیر رولی، لوسیون تخصصی چشم سگ، ضد عفونی کننده و از بین برنده بوی ادرار و ... حمایت ارزی بیشتری صورت گیرد و قوانین سگ گردانی حذف شود تا سلبریتی هایی که ما را به عنوان عضوی از خانواده پذیرفته اند بیشتر از این برای رفاه و نگهداری ما عذاب نکشند!


بازگشت