حرف آخر مدیر مسئول ساجدخبر با مخاطبان/
با توسل و عنایت خاصه شهدای 8 سال دفاع مقدس نام ساجد را برگزیدم

پایگاه خبری تحلیلی ساجدخبر با یاد خدا و نام ولیعصر ( عج ) در فروردین (1391) با هدف اطلاع رسانی شفاف و با دست‌هایی خالی اما عزمی آهنین و نیتی خیر راه اندازی شد.

 

امروز که رسانه به ابزاری در دست اربابان سیاسی برای نقل و انتقال اطلاعات ،انتشار عقاید ،افکار و ایده همه چیزی را که آنها برای رسیدن به مطامع سیاسی خود میخواستند، تبدیل شده است و برای تغییر افکار عمومی دست به سیاسی بازی و سیاسی کاری بدون آنکه به منافع مردمی پرداخته شود، با توجه به فرمایشات مقام عظمای ولایت که امروز ما در یک میدان جنگ و کارزار فکری قرار داریم؛ وارد میدان رسانه شدم.
اما قبل از آنکه وارد این فضای مبهم و مه آلود شوم برای پایه گذاری پایگاه خبری با توسل و عنایت خاصه شهدای 8 سال دفاع مقدس نام ساجد را برگزیدم تا رسالتی را جز آگاهی بخشی،اطلاع رسانی،هشدارها و نویدها و همچنین تبیین اصول انقلاب اسلامی در عرصه جهانی را ندارد،  برعهده بگیرم .
در آغازین روزهای پایگاه اطلاع رسانی با شاخص ولایت و دست اخوت ندادن به هیچ جریان و حزب سیاسی وارد فضای غبار آلود جامعه رسانه ای استان گلستان شدم .
حال با دستان خالی و کار شبانه روزی در عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مدد الهی و عنایت خاصه شهدای گرانقدر توانستم در مدت کوتاهی در این هیاهوی رسانه های گلستان و کشور ، پایگاه خبری ساجدخبر را به جایی برسانم که در بازتاب اخبار،انعکاس رویدادها و همچنین تبیین و تحلیلها با مد نظر قرار دادن واقعیت ها ، نه منتسب به نماینده و مدیر خاصی ، نه با رانت خواری و پرونده سازی، نه با سیاسی بازی و سیاسی کاری، نه با حزب و گروه های خاص، بلکه تنها با پشتوانه مردمی و افکار عمومی ، عرصه را بر همه کسانی که بخواهند رفتاری برخلاف اصول انقلاب اسلامی ، قانون اساسی و منافع ملی ، مصالح مردم و باورهای ايمانی گلستان و کشور داشته باشد، تنگ کند.
در این میدان نابرابر با تمام هجمه ها از طرف خودی (!) و غیر خودی با نقد جدی و منصفانه همراه با راهکار که عنصر یک جامعه زنده و پویا است ،از کسانی درصدد عبور از خط قرمزهای اصول انقلاب اسلامی بودند و هنوز هم هستند ، همه آن کسانی که از این انتقادها بر نتابیدند تا مرز تهدید نیز پیش رفتم.
روزهایی نبود که شاهد صف آرائي ها نباشم و  دهان های با حقد و غضب گشوده شده و دندان هاي با غيظ به هم فشرده شده علیه جریان اسلامی و انقلابی این سایت که خار چشم فتنه گران ،فتنه انگیزان و منحرفین بود،را نبینم اما تمامی این حملات را جانانه تن به خریدم تا ذره ای ترس و هراس به دل عده قلیل من عبادی الشکور که بدون هیچ چشم داشتی با من همگام و همراه بودند،نیفتد.
لحظاتی نبود که تیرهای تهمت و طعنه دست دلم را نشانه نگیرد اما ماندم و در جهت رسالت بزرگی که بر عهده ام نهاده بودند همانگونه که شایسته استان شهید پرور گلستان است،ادامه دادم تا اینکه در وقت به ثمر نشستن باورهای اعتقادی در نهایت اثر بخشی و اثر گذاری ، در این برهه حساس که در چند جبهه باید مقاومت و روشنگری می کردم بدون حمایت جام شوکران را نوشیدم تا رحل اقامت برکنم، راهی سرای دیگری شوم بنا بر مصلحت بزرگانم اما سربلند از این هستم که بگویم من در موقع مناسب به وظیفه‌ام عمل کرده‌ام.
اما باید برخی های که فکر می‌کنند فضا آن قدری باز شده و می‌توانند با بخشی نگری،سیاسی بازی و لابی های حزبی در جهت به ثمر نشاندن افکار ریاکارانه شان بر کرسی ریاست چند صباحی تکیه زنند،گروه‌های متنوع با تیپ های مختلف از طلحه و زبیر های امروزی تا خوارجیون و معاویه ها! که با هم دشمن اما در ضربه زدن به اصول انقلابی مشترک هستند  بدانند این رودخانه خروشان حق طلبی با قدرت نرم آگاهی بخشی در قلمش هرگز آرام نخواهد نشست و به این عده که عملا شعارهای منفعت‌طلبانه سر می دهند؛ «لا یَخافونَ لَومَةَ لائِم» که رمز عملیات و رمز پیروزی در جنگ روانی‌ ماست،را خواهند دید.
از همه مخاطبان ساجدخبر که در کوران حوادث خبری و جریانات مردمی همیشه مایه دلگرمی برایم بودند و نگذاشتند ذره ای از تعهدرسانه ای غافل شوم قدردانی کرده و نیز از همه کسانی که در این مدت به ما تهمت زدند و بداخلاقی کردند، می‌گذریم و حلالشان می‌کنیم. شک نداریم برخی اهانت‌ها و قضاوت‌های نادرست ناشی از ندانستن حقایق بوده است در این مدت خیلی‌ها تلاش کردند ما را وابسته به برخی نهاد‌ها و اشخاص معرفی کنند. اما خدا می‌داند که ساجدخبر حتی از داشتن یک دفتر و نیروی انسانی ثابت هم محروم بود و اگر هم رشدی در میان مخاطبان داشتیم تنها با تلاش جهادی و اعتقادی برخی دوستان زحمت کشمان بود که بدون توقع مادی و از روی احساس وظیفه وارد این عرصه شده بودند و کمکمان کردند. و از خدای متعال موفقیت و سربلندی برای نگارستان ایران و مردم سرزمینم خواستارم.


و در آخر خطاب به ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای عزیز می گویم؛
عزیزِ ما، ای وصیّ امام عشق!
آنان كه معنای «ولایت» را نمی‌دانند، در كارِ ما سخت درمانده‌اند؛ امّا شما خوب می‌دانید كه سرچشمه‌ی این تسلیم و اطاعت در كجاست.ما طلعتِ آن عنایتِ ازلی را در نگاهِ شما بازیافتیم.سرِ ما و قدمتان كه وصیّ امام عشق هستید و نایبِ امام زمان(ع).

حق نگهدارتان
محمدرضا درویشی

  10 اردیبهشت 1394
بخش : سیاسی
کد خبر: 41559
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 2
  • علی | 11/02/1394 - 22:56

    با سلام وخدا قوت خدمت شما برادر کوشا ومخلص باشد که همیشه مورد رحمت او باشی ,احسنت بر همت وصدق شما عزیز ,پاینده باشی
  • احمد | 12/02/1394 - 10:27

    محمد رضا جان خسته نباشی
    انشاءالله درسایه شهدا موفق پیروزی باشی
    میخوام یجمله ازوصیت نامه شهید خواجه مظفری برات بنویسم که سرلوحه راهت باشه که به اسلام صادقانه وخالصانه خدمت کنید موفق باشی
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز